See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie udostępniania łączności satelitarnej na potrzeby rozpowszechniania programu TVP Polonia przez okres 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie udostępniania łączności satelitarnej na potrzeby rozpowszechniania programu TVP Polonia przez okres 12 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 62852-2022
Interne Kennung: ZP/TDYS/75/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214100 Vermietung von Satellitenverbindungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie udostępniania łączności satelitarnej na potrzeby rozpowszechniania programu TVP Polonia przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie udostępniania łączności satelitarnej na potrzeby rozpowszechniania programu TVP Polonia przez okres 12 miesięcy