See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej oraz przejść podziemnych na terenie miasta Jaworzna
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej oraz przejść podziemnych na terenie miasta Jaworzna Dostarczona energia elektryczna wykorzystana będzie na potrzeby oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej oraz przejść podziemnych na terenie miasta Jaworzna – ilość 355 pkt poboru energii, zgodnie z zestawieniem w załączniku Nr 1 do umowy, w okresie: od 01-01-2026 r. do 31-12-2027 r. - zmiany ilości punktów poboru energii wskazanych w załączniku nr 1 do umowy mogą wynikać z likwidacji punktu poboru lub włączenia nowego obiektu do eksploatacji przez Zamawiającego lub zbycia obiektu.
Interne Kennung: MZDiM.SA.222.34.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001