403591-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Pokosení travnatých ploch v k. ú. Řepy - 1“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPokosení travnatých ploch v k. ú. Řepy - 1“
BeschreibungKategorie B - 1. minitender Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění péče o zeleň na území Městské části Praha 17.
Interne Kennung50 DNS - Údržba zeleně v Městské části Praha 17
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávání pro veřejnou zakázku zadávanou v zavedeném dynamickém nákupním systému „Údržba zeleně v Městské části Praha 17“ dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0002
TitelPéče o zeleň (Kategorie B)
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na služby spočívající v údržbě zeleně, péči o dřeviny a poskytování souvisejících služeb, které jsou specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Detailní specifikace jednotlivých služeb stanoví Zadavatel v rámci zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány po zavedení DNS na základě tohoto zadávacího řízení. Kategorie B – Péče o zeleň TRÁVNÍKY (dle metodiky ČSN 83 9031, ČSN 83 9011, ČSN 46 4902) - Seč trávníku - Jarní vyhrabání trávníku - Výsadba trvalek, letniček, cibulovin (včetně výsadbového materiálu a zálivky dle požadavků zadavatele) - Obnova nebo založení trávníků (včetně použitého materiálu a zálivky dle požadavků zadavatele) LISTÍ - Odklizení listí (vč. listí napadeného klíněnkou) OSTATNÍ ČINNOSTI - Likvidace kompostovatelného odpadu - Likvidace větví či částí stromů (např. po řezu cizími subjekty...) - Odstranění drnu (ručně / mechanizovaně) - Pletí záhonů květin vč. růží - Likvidace plevele - Šintování (ručně i mechanizovaně)
Interne Kennung50 DNS - Údržba zeleně v Městské části Praha 17, zavedení - péče o zeleň