40361-2026 - Wettbewerb
Polen – Dokumentenverwaltungssystem – Wsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej, tj. dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego obejmująca: A) Wykonanie Wdrożenia Oprogramowania Aplikacyjnego, B) Udzielenie licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 wraz z Załącznikiem od A do C do projektowanych postanowień Umowy. Wymagania dotyczące realizacji Umowy zostały opisane w Załączniku od nr 1 do 6 do Umowy, które stanowią integralną część Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. Zakup jest realizowany w ramach projektu pn. „Modernizacja infrastruktury cyfrowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Interne KennungDZP.341.05.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej, tj. dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego obejmująca: A) Wykonanie Wdrożenia Oprogramowania Aplikacyjnego, B) Udzielenie licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 wraz z Załącznikiem od A do C do projektowanych postanowień Umowy. Wymagania dotyczące realizacji Umowy zostały opisane w Załączniku od nr 1 do 6 do Umowy, które stanowią integralną część Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung