403620-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDrift av vårdbostad Stiglötsgatan
BeschreibungLinköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av vårdbostad Stiglötsgatan i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133085:Lot:1
403620-2026 - Licitación
Suecia – Servicios de salud y asistencia social – Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDrift av vårdbostad Stiglötsgatan
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
LoteLOT-0001
403620-2026 - Kilpailu
Ruotsi – Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut – Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiDrift av vårdbostad Stiglötsgatan
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85000000 Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85000000 Services de santé et services sociaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85000000 Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133085:Lot:1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85000000 Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
403620-2026 - Konkurss
Zviedrija – Veselības un sociālie pakalpojumi – Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85000000 Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
403620-2026 - Súťaž
Švédsko – Zdravotnícka a sociálna pomoc – Drift av vårdbostad Stiglötsgatan
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
NázovDrift av vårdbostad Stiglötsgatan
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85000000 Zdravotnícka a sociálna pomoc
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85000000 Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001