See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego dla nowej siedziby RZGW Szczecin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego gazu ziemnego wysokometanowego E oraz świadczenie usług jego dystrybucji przy ciśnieniu nie mniejszym niż 1,60 kPa, maksymalnym 2,50 kPa do obiektów PGW WP będących w administracji RZGW w Szczecinie: tj: do budynku znajdującego się przy ulicy Kolumba 79/80, 70-035 Szczecin. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 277820-2026
Interne Kennung: SZ.ROZ.270.2.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001