403729-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Odborné učebny ZŠ Benešov nad Ploučnicí - stavební část
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdborné učebny ZŠ Benešov nad Ploučnicí - stavební část
BeschreibungPředmětem zakázky jsou stavební práce na objektu pro odborné učebny ZŠ v Opletalově ulici č.p. 669 v Benešově nad Ploučnicí. Při modernizaci učeben mimo fyziku a chemie je uvažováno s celkovou rekonstrukcí, tj. od demontáže stávající podlahové krytiny, silnoproudých a slaboproudých rozvodů k vytvoření nových silnoproudých, slaboproudých rozvodů a kabelových tras pro AV techniku ve třídě. Učebna bude vybavena novou podlahovou krytinou, provozním LED osvětlením, novou výmalbou a specializovaným nábytkem. V rámci realizace projektu budou modernizovány odborné a specializované učebny (dílny, výtvarná výchova, cvičná kuchyňka, učebna fyziky a chemie), školní knihovna a společenská místnost (aula). Bezbariérová dostupnost školy je zajištěna výtahem, bezbariérovými vstupy do všech prostor užívaných žáky a rovněž bezbariérovým chlapeckým, a i dívčím WC. Cílem projektu je prostřednictvím realizace projektu výrazně zlepšit podmínky pro práci se sociálně znevýhodněnými žáky v základní škole.
Interne KennungZV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ