403729-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff – DNS – Dodávka motorové nafty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Dodávka motorové nafty
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS a následně zadávaní veřejných zakázek na dodání pohonných hmot (motorové nafty dle platné normy ČSN EN 590) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla.
Interne Kennung01/2026/704
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS - dodávka motorové nafty
BeschreibungPředmětem zakázkového řízení je zavedení DNS a následně zadávaných veřejných zakázek na dodání pohonných hmot (motorové nafty dle platné normy ČSN EN 590) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla. V období od 01.12. do 28.02. kalendářního roku může být předmětem požadavků zadavatele v minitendrech motorová nafta arktická třídy 2 (dle platné normy ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32 °C v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klimatu). Zadavatel pro úplnost uvádí, že v daném místě má zadavatel 1 nádrž s objemem 30.000 litrů, což bude vybraný dodavatel povinen zohlednit při formě závozu pohonných hmot
Optionen
Beschreibung der OptionenObjem poptávaného plnění a počet míst dodání může být v budoucnu rozšířen v závislosti na rozšíření počtu zadavatelů účastných na DNS. V takovém případě však dojde i ke změně nebo doplnění zadávací dokumentace dle § 139a ZZVZ a k dalším úpravám dle ZZVZ.