2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure Audio Visuele Middelen t.b.v. de gemeente Venlo
Beschreibung: De aanbestedende dienst is op zoek naar een AV-leverancier/system integrator die (eventueel samen met een (of meerdere) onderaannemer(s)/samenwerkende partij) ervaring heeft met het adviseren over, het service verlenen aan, en het leveren en installeren van audiovisuele systemen die bij de aanbestedende dienst in gebruik zijn en/of aanvullend dienen te worden geleverd. De opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij er geen sprake is van gegarandeerde afname, omzet en/of andere garanties.
Interne Kennung: 110621
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de aanbestedingsprocedure is het op een transparante wijze afsluiten van één raamovereenkomst met een kwalitatief goede AVdienstverlener. De aanbestedende dienst koopt hiermee professionele en specialistische AV-dienstverlening in.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Audio Visuele Middelen t.b.v. de gemeente Venlo
Beschreibung: zie eerdere omschrijving zie eerdere omschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen