2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2025 – Leśnictwo Przyłuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące - prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym w tym zabezpieczenie upraw przez konserwację grodzeń), ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Leśnictwa Przyłuki wchodzącego w skład Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2025.
Interne Kennung: S.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia: konieczność realizowania umów sprzedaży drewna a tym samym zachowania ciągłości prowadzenia prac z zakresu gospodarki leśnej, zwłaszcza prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące - prace z zakresu hodowli i ochrony lasu (w tym w tym zabezpieczenie upraw przez konserwację grodzeń), ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Leśnictwa Przyłuki wchodzącego w skład Nadleśnictwa Międzyrzec w roku 2025