2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA TEPLA A OHŘEV TEPLÉ VODY – NÁM. ONDRY FOLTÝNA 267/12, KARVINÁ - STARÉ MĚSTO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka tepla a ohřev vody v rozsahu smlouvy, která je přílohou této výzvy. Dodavatel vlastní 2 samostatná odběrná plynová zařízení, tato provozuje a zabezpečuje dodávky tepla pro vytápění a ohřev vody pro předmětný objekt odběratele na ulici Ondry Foltýna 267/12, Staré Město u Karviné. Spotřeba tepla pro ÚT a TUV je měřena samostatnými měřidly. Identifikace 2 odběrných míst odběratele: F394-023/001 St.m. Karviná (Azylový dům), O. Foltýna 267 ÚT KA [služ] F394-024/001 St.m. Karviná (Heřmánek), O. Foltýna 267 ÚT KA [služ]
Interne Kennung: P22V00000031
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001