2. Verfahren
Verfahren
Titel: EUA Levering Technische materialen
Beschreibung: Let erop dat u zich tijdig aanmeldt voor de schouw. Deze is essentieel om een goede inschrijving te kunnen doen. Buiten de genoemde datum en tijd zijn er geen mogelijkheden om deel te nemen aan een schouw. Het Deltion College heeft de behoefte aan één leverancier die technische materialen kan leveren conform de gestelde eisen en wensen. De waarde van de opdracht overschrijdt de Europese aanbestedingsdrempel. Deze aantallen zijn afgeleid aan Bijlage 08.
Interne Kennung: TECH091025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Technische materialen
Beschreibung: Het Deltion College heeft de behoefte aan één leverancier die technische materialen kan leveren conform de gestelde eisen en wensen. De waarde van de opdracht overschrijdt de Europese aanbestedingsdrempel. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van technische materialen aan het Deltion College. De initiële looptijd bedraagt 48 maanden, met de mogelijkheid tot eenmalige verlenging onder dezelfde voorwaarden met maximaal 24 maanden. Het Deltion College kiest bewust voor een langere looptijd dan 48 maanden om stabiliteit, continuïteit en kostenefficiëntie te waarborgen en om samenwerking en innovatie te stimuleren. Deze periode biedt leveranciers ruimte voor scherpe prijsafspraken, schaalvoordelen en investeringen in duurzaamheid en innovatie. Tegelijkertijd wordt door periodieke evaluaties flexibiliteit behouden, zodat prestaties kunnen worden beoordeeld en bijgestuurd waar nodig. Hierdoor worden de voordelen van een langetermijncontract gecombineerd met de mogelijkheid in te spelen op veranderende behoeften. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 2 maart 2026. De opdracht betreft het leveren van technische materialen ten behoeve van diverse opleidingen en diensten binnen het Deltion College. Het basisassortiment dat onder deze aanbesteding valt, bestaat uit de volgende productgroepen: voor de E-installatie gaat het om datamaterialen en schakelmateriaal, verlichtingsmateriaal (armaturen en lichtbronnen), gereedschappen en bevestigingsmateriaal (zoals schroeven en pluggen), draad en kabel, installatiemateriaal voor elektra, installatiemateriaal voor industrie en verdeelkasten, en duurzame materialen zoals zonnepanelen en aanverwante producten. Voor de W-installatie betreft dit loodgietersmateriaal, koperen buizen, sanitair materiaal en eveneens gereedschappen en bevestigingsmateriaal (schroeven en pluggen). De productgroepen moeten te bestellen zijn via een webshop die overzichtelijk is, voorzien van duidelijke productinformatie, efficiënt werkt en ook toegankelijk is voor medewerkers zonder technische achtergrond. Met deze aanbesteding wil het Deltion College bereiken dat bestellingen met minimale inspanning geplaatst kunnen worden bij een leverancier met een breed assortiment. Daarbij wordt verwacht dat de leverancier actief meedenkt en adviseert over het gebruik en de inzet van technische materialen, en indien nodig alternatieve producten aanbiedt die beter toepasbaar of duurzamer zijn.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44141000 Rohre, 44167100 Rohrkupplungen, 44167200 Reparaturklemmen und -klemmbefestigungen, 44167300 Winkelstücke, T-Stücke und Rohrformstücke, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd bedraagt 48 maanden, met de mogelijkheid tot eenmalige verlenging onder dezelfde voorwaarden met maximaal 24 maanden.