See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa uprawnień do aktualizacji posiadanego oprogramowania standardowego, licencji wieczystych oprogramowania standardowego oraz pakietów subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego w ramach nowej rejestracji Enterprise Agreement
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa uprawnień do aktualizacji posiadanego oprogramowania standardowego, licencji wieczystych oprogramowania standardowego oraz pakietów subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego w ramach nowej rejestracji Enterprise Agreement
Vorherige Bekanntmachung: 62777-2025
Interne Kennung: 2616.1.2025.AC
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z dokumentami zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.