2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących ze wszystkich nieruchomości z terenu gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie PSZOK-u w gminie Dobre Miasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących ze wszystkich nieruchomości z terenu gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie PSZOK-u na terenie miasta Dobre Miasto
Interne Kennung: FR.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących ze wszystkich nieruchomości z terenu gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) – na terenie miasta Dobre Miasto. 2. W zakres zamówienia wchodzi: 1) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na odpady zmieszane i w worki do selektywnej zbiórki odpadów (w tym worki na odpady bio muszą być biodegradowalne), 2) zorganizowanie i wyposażenie w pojemniki do selektywnej zbiórki „gniazd edukacyjnych” w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 3) odbiór każdej ilości odpadów komunalnych pochodzących ze wszystkich nieruchomości Gminy Dobre Miasto, z koszy ulicznych usytuowanych na terenach użytku publicznego oraz gniazd edukacyjnych w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 4) odbiór przeterminowanych leków z punktów zbiórki wskazanych przez Zamawiającego, 5) transport odpadów komunalnych odebranych ze wszystkich nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem do instalacji określonej w wojewódzkim planie gospodarki odpadami, 6) organizację, utrzymanie i prowadzenie na terenie miasta Dobre Miasto Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) został określony w załączniku nr 9 do SWZ.