Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku spočívající v doplnění prvků umožňujících odvod tepla z aktivního chlazení objektu mimo vrty (tj. do venkovního prostředí), a to pro případ, že by se v průběhu provozu ukázalo, že tepelné vrty nejsou schopny dlouhodobě absorbovat množství tepla odváděného z chlazení objektu Přístavby.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Jihočeský kraj (CZ031)
Land: Tschechien