403910-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Statistische Dienstleistungen – Badanie statystyczne: Część I: 1.44.03 ,,Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii”, Część II 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”,
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBadanie statystyczne: Część I: 1.44.03 ,,Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii”, Część II 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”,
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem prac niezbędnych do jego wykonania określony został w Umowach wraz z załącznikami stanowiącymi Załącznik nr 1 do PPU.
Interne KennungBDG-WZP.260.11.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Badanie statystyczne: 1.44.03 ,,Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii”
Interne KennungBDG-WZP.260.11.2026 Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Badania statystyczne: 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”.
Interne KennungBDG-WZP.260.11.2026 Część 2