403938-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa żywności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy żywności do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. z podziałem na 8 zadań. Zadanie nr 1 - Artykuły mleczne Zadanie nr 2 - Mrożonki Zadanie nr 3 - Pieczywo Zadanie nr 4 - Artykuły spożywcze różne Zadanie nr 5 - Jaja Zadanie nr 6 - Drób i wyroby z drobiu Zadanie nr 7 - Mięso wieprzowo-wołowe Zadanie nr 8 - Warzywa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelArtykuły mleczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy artykułów mlecznych do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelMrożonki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mrożonek do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0003
TitelPieczywo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy pieczywa do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0004
TitelArtykuły spożywcze różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych różnych do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0005
TitelJaja
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy jaj do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0006
TitelDrób i wyroby z drobiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i wyrobów z drobiu do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0007
TitelMięso wieprzowo-wołowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mięsa wieprzowo-wołowego do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.
LosLOT-0008
TitelWarzywa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy warzyw do magazynu kuchni szpitalnej (piwnice) znajdującego się w siedzibie Zamawiającego przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, przez 12 miesięcy od 1.09.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2.