2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging en inspectie vrijverval riool
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: 1. Het reinigen en obstakelvrij maken van de riolen 2. Het plaatselijk en tijdelijk afsluiten van vuilwaterriolen. 3. Het leegzuigen van rioolstrengen en/of verpompen/verrijden van afvalwater en rioolslib. 4. Afsluiten en leegpompen van permanent gevulde hemelwaterstelsels. 5. Toegankelijk maken putten 6. Het uitvoeren van inspecties (m.b.v. op afstand bestuurbare, rijdende camera) 7. Bijkomende, algemene werkzaamheden Zie bestek
Interne Kennung: 47003320
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90490000 Überprüfung von Abwasserkanälen und Beratung in Sachen Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reiniging en inspectie vrij verval riool
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging per jaar is mogelijk