2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (odnowienie) licencji oprogramowania deweloperskiego (JetBrains)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (odnowienie) oprogramowania deweloperskiego (JetBrains). Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawa (odnowienie) 15 sztuk licencji oprogramowania JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate Commercial Annual na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; b) dostawa (odnowienie) 64 sztuk licencji oprogramowania JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate Commercial Annual na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; c) dostawa (odnowienie) 44 sztuk licencji oprogramowania JetBrains Resharper – Commercial Annual Subscription na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; d) dostawa (odnowienie) 26 sztuk licencji oprogramowania JetBrains Webstorm – Commercial Annual Subscription na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; e) dostawa (odnowienie) 18 sztuk licencji oprogramowania JetBrains Rider Cross-Platform – Commercial Annual Subscription na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; f) dostawa (odnowienie) 7 sztuk licencji oprogramowania JetBrains PhpStorm – Commercial Annual Subscription na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; g) dostawa (odnowienie) 1 sztuki licencji oprogramowania JetBrains Pycharm – Commercial Annual Subscription na okres 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem wymagań równoważności, oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ zwanym w dalszej części dokumentacji OPZ.
Interne Kennung: PZP/2025/10/WNP-002096
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001