See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie zabiegów ochrony czynnej w obszarze Natura 2000 Murawy w Haćkach
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Zadanie nr 1 – Usuwanie odrostów drzew i krzewów wraz z usunięciem biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach. 2) Zadanie nr 2 – Koszenie siedliska 6210 w celu powstrzymania odrastania drzew i krzewów w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach. 3) Zadanie nr 3 – Usuwanie ekspansywnych, niepożądanych roślin wraz z wywozem pozyskanej biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 169827-2026
Interne Kennung: WOF.261.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Usuwanie odrostów drzew i krzewów wraz z usunięciem biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Usuwanie odrostów drzew i krzewów wraz z usunięciem biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w celu utrzymania powierzchni otwartych. Zabieg należy wykonać jednokrotnie. Łączna powierzchnia zabiegu wynosi 0,99 ha. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.27.2026 - Zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Koszenie siedliska 6210 w celu powstrzymania odrastania drzew i krzewów w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Koszenie siedliska 6210 w celu powstrzymania odrastania drzew i krzewów w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach. Działanie to ma na celu zapobieganie sukcesji drzew i krzewów poprzez zwiększenie intensywności koszenia na siedlisku przyrodniczym 6210. Koszenie to ma odbywać się 3 razy w ciągu roku. Łączna powierzchnia zabiegu wynosi 0,15 ha x 3 = 0,45 ha. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.27.2026 - Zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Usuwanie ekspansywnych, niepożądanych roślin wraz z wywozem pozyskanej biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach.
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Usuwanie ekspansywnych, niepożądanych roślin wraz z wywozem pozyskanej biomasy na siedlisku 6210 Murawy kserotermiczne w granicach obszaru Natura 2000 Murawy w Haćkach, poprzez wykonanie trzykrotnego koszenia. Łączna powierzchnia zabiegu wynosi 0,92 ha x 3 = 2,76 ha. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.27.2026 - Zad. 3