2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/7/2026 Leasing operacyjny zwrotny dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych do odbioru odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny zwrotny fabrycznie nowych dwóch samochodów ciężarowych: samochód ciężarowy z kabiną dzienną, niskopodłogową i zabudową bębnową przeznaczony do zbierania odpadów komunalnych w pojemnikach od 60l do 1100l, odpadów bio oraz odpadów zielonych gromadzonych w workach - 2 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 1.364.900,00 zł. Wartość zakupu dwóch pojazdów 2.729.800,00 zł. netto. Termin dostawy: 01-19.06.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowień.