404159-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Messinstrumente – CATRIN/UPOL – Systém pro imaging intaktních rostlin s fluorescenční kamerou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCATRIN/UPOL – Systém pro imaging intaktních rostlin s fluorescenční kamerou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu snímacího systému pro měření účinnosti fotosyntézy fotosystému pomocí fluorescence chlorophylu. Jedná se o zařízení pro nedestruktivní snímání intaktních rostlin pomocí fluorescenční kamery za účelem hodnocení biotického a abiotického stresu prostřednictvím měření chlorofylové fluorescence. Zařízení bude sloužit pro výzkumné účely – zejména pro sledování dynamiky fotosyntetické aktivity rostlin a jejich stresové reakce v různých environmentálních podmínkách. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz čl. 2 odst. 2.2 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38433000 Spektrometer, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCATRIN/UPOL – Systém pro imaging intaktních rostlin s fluorescenční kamerou