2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge čišćenja poslovnih prostora (uključuje i prostore trafostanica), Grupa 3. Usluge čišćenja trafostanica
Beschreibung: Predmet ovog postupka nabave su „Usluge čišćenja poslovnih prostora (uključuje i prostore trafostanica), Grupa 3. Usluge čišćenja trafostanica“ u skladu sa Tehničkim uvjetima iz poglavlja B. ove DoN i Troškovnikom iz poglavlja D. ove DoN odnosno cjelokupnom Dokumentacijom u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude za ovu grupu predmeta nabave. Organizacijska jedinica Prijenosno područje Osijek provodi postupak samo za Grupu 3. Usluge čišćenja trafostanica, te procijenjena vrijednost nabave za navedenu grupu iznosi 60.000,00 EUR i odnosi se na razdoblje od 12 (slovima: dvanaest) mjeseci. Vrsta predmeta nabave je nabava usluga. Detaljan opis predmeta nabave definiran je u poglavlju B. Tehnički uvjeti ove DoN.
Interne Kennung: 3002-V-5/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3002-V-5/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Osječko-baranjska županija (HR025)
Country: Croatia
Additional information: Mjesto izvršenja usluga su trafostanice i poslovni objekt u nadležnosti Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d., Prijenosnog područja Osijek.
Value
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 3002-V-5/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Uusiminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 3002-V-5/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
Lot: LOT-0000
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 3002-V-5/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 3002-V-5/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
404167-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern3002-V-5/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
5. Lott
LottLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 3002-V-5/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Osječko-baranjska županija (HR025)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3002-V-5/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 3002-V-5/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000