See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van interventiemateriaal voor het magazijnbeheer van Brandweer Westhoek
Beschreibung: Brandweer Westhoek wenst een opdracht uit te schrijven om vaste leveranciers te verkrijgen voor haar interventiemateriaal gedurende een periode van 24 maand.
Interne Kennung: PPP1BH-1079/6027/AD / 1426 / 2026 /1048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Buisafdichtkussen 600-1200 1,5 BAR
Beschreibung: Buisafdichtkussen 600-1200 1,5 BAR
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_1
Los: LOT-0002
Titel: Straalpijp met ingebouwde navulbare patroonhouder
Beschreibung: Straalpijp met ingebouwde navulbare patroonhouder
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_2
Los: LOT-0003
Titel: Zeeppatroon
Beschreibung: Vermoedelijke hoeveelheid: 150 stuks per jaar
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_3
Los: LOT-0004
Titel: Straalpijp G-Force
Beschreibung: Straalpijp G-Force
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_4
Los: LOT-0005
Titel: Lage druk straalpijp
Beschreibung: Lage druk straalpijp
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_5
Los: LOT-0006
Titel: Mobiele rookstopper
Beschreibung: Mobiele rookstopper
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_6
Los: LOT-0007
Titel: Monitor: Onbemand oscillerend waterkanon met afsluitbeveiliging
Beschreibung: Monitor: Onbemand oscillerend waterkanon met afsluitbeveiliging
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_7
Los: LOT-0008
Titel: Verdeelstuk met schroefkranen
Beschreibung: Verdeelstuk met schroefkranen
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_8
Los: LOT-0009
Titel: Standpijp ND80 + Standpijpsleutel #20
Beschreibung: Standpijp ND80 + Standpijpsleutel #20
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_9
Los: LOT-0010
Titel: Robuuste draagbare schijnwerper
Beschreibung: Robuuste draagbare schijnwerper
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_10
Los: LOT-0011
Titel: Herlaadbare Handlampen LED
Beschreibung: Herlaadbare Handlampen LED
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_11
Los: LOT-0012
Titel: Persslang 45 mm 20 meter DSP
Beschreibung: Persslang 45 mm 20 meter DSP
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_12
Los: LOT-0013
Titel: Persslang 70 mm 20 meter DSP
Beschreibung: Persslang 70 mm 20 meter DSP
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_13
Los: LOT-0014
Titel: Double Jacket persslang 45 mm 20 Meter
Beschreibung: Double Jacket persslang 45 mm 20 Meter
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_14
Los: LOT-0015
Titel: Persslang 45 mm 10 meter DSP
Beschreibung: Persslang 45 mm 10 meter DSP
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1048_15
404178-2026 - Mededinging
België – Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger – Leveren van interventiemateriaal voor het magazijnbeheer van Brandweer Westhoek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1BH-1079/6027/AD / 1426 / 2026 /1048
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Zeeppatroon
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Straalpijp G-Force
Beschrijving: Straalpijp G-Force
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Lage druk straalpijp
Beschrijving: Lage druk straalpijp
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Mobiele rookstopper
Beschrijving: Mobiele rookstopper
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Verdeelstuk met schroefkranen
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Robuuste draagbare schijnwerper
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Herlaadbare Handlampen LED
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Persslang 45 mm 20 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Persslang 70 mm 20 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Persslang 45 mm 10 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_15