2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kotła CFB wraz z modernizacją i wymianą sekcji podgrzewacza powietrza w Elektrociepłowni Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Remont kotła CFB wraz z modernizacją i wymianą sekcji podgrzewacza powietrza w Elektrociepłowni Katowice. Remont wraz z modernizacją kotła CFB będzie polegać na przywróceniu sprawności urządzeń tzn. zwiększeniu ich sprawności do wartości maksymalnie zbliżonych do projektowych po przepracowanym sezonie w celu zapewnienia optymalnej i bezawaryjnej pracy bloku. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące układy, urządzenia i instalacje kotła CFB – 134,2: 1) ekrany komory paleniskowej kotła – remont i modernizacja, 2) II ciąg kotła (przegrzewacze pary SHI, SHII, remont i wymiana sekcji podgrzewacza powietrza, rury wieszakowe), 3) badania diagnostyczne części ciśnieniowej kotła, 4) obmurze komory paleniskowej kotła, przewałów, skrzyń powietrznych, cyklonów, 5) lance podawania mułu węglowego, 6) rury zsypowe popiołu, 7) armatura przykotłowa 8) dno dyszowe kotła, 9) armatura, 10) układy AKPiA. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień Umowy.
Interne Kennung: PZP/TC/11773/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Remont kotła CFB wraz z modernizacją i wymianą sekcji podgrzewacza powietrza w Elektrociepłowni Katowice. Remont wraz z modernizacją kotła CFB będzie polegać na przywróceniu sprawności urządzeń tzn. zwiększeniu ich sprawności do wartości maksymalnie zbliżonych do projektowych po przepracowanym sezonie w celu zapewnienia optymalnej i bezawaryjnej pracy bloku. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące układy, urządzenia i instalacje kotła CFB – 134,2: 1) ekrany komory paleniskowej kotła – remont i modernizacja, 2) II ciąg kotła (przegrzewacze pary SHI, SHII, remont i wymiana sekcji podgrzewacza powietrza, rury wieszakowe), 3) badania diagnostyczne części ciśnieniowej kotła, 4) obmurze komory paleniskowej kotła, przewałów, skrzyń powietrznych, cyklonów, 5) lance podawania mułu węglowego, 6) rury zsypowe popiołu, 7) armatura przykotłowa, 8) dno dyszowe kotła, 9) armatura, 10) układy AKPiA. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień Umowy.