404234-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego/urządzeń medycznych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Pruszkowie, z możliwością składania ofert częściowych
Vorherige Bekanntmachung232614-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Sprzęt rehabilitacyjni i inne drobny sprzęt
BeschreibungCzęść 1 – Sprzęt rehabilitacyjni i inne drobny sprzęt
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Łóżko elektryczne o podwyższonym standardzie 62 szt.
BeschreibungCzęść 2 – Łóżko elektryczne o podwyższonym standardzie 62 szt.
Interne KennungZP.272.03.2026
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Fotel kąpielowy – 2 szt.
BeschreibungCzęść 3 – Fotel kąpielowy – 2 szt.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Łóżko kąpielowe - 2 szt.
BeschreibungCzęść 4 – Łóżko kąpielowe - 2 szt.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Waga najazdowa – 1 szt.
BeschreibungCzęść 5 – Waga najazdowa – 1 szt.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Podnośnik sufitowy – 15 szt.
BeschreibungCzęść 6 – Podnośnik sufitowy – 15 szt.