404267-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – SVA/4620-245/2026: Dostawa, montaż i uruchomienie automatycznej śrutownicy przelotowej turbinowej wraz z systemem przenośników rolkowych dla Działu Produkcji Jarosław
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-245/2026: Dostawa, montaż i uruchomienie automatycznej śrutownicy przelotowej turbinowej wraz z systemem przenośników rolkowych dla Działu Produkcji Jarosław
Beschreibungotwarta
Interne KennungSVA/4620-245/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowej automatycznej śrutownicy przelotowej turbinowej wraz z systemem przenośników rolkowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, a także przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego.