See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem drukarki 3D wykorzystującej technologię przyrostowego formowania warstwowego z zastosowaniem żywic, wraz z oprogramowaniem, szkoleniem użytkowników i wyposażeniem dodatkowym ZW/01/12/2025
Beschreibung: Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem drukarki 3D wykorzystującej technologię przyrostowego formowania warstwowego z zastosowaniem żywic, wraz z oprogramowaniem, szkoleniem użytkowników i wyposażeniem dodatkowym. Urządzenie musi wykorzystywać technologię przyrostowego formowania warstwowego z zastosowaniem żywic fotopolimerowych nanoszonych z głowicy natryskowej oraz utwardzanych światłem UV.
Vorherige Bekanntmachung: 859520-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZW/01/12/2025