See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce letního koupaliště a krytého bazénu v Břeclavi II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výběr zhotovitele stavebních prací spočívajících v rekonstrukci rozlehlého areálu koupaliště, který tvoří mj. prostory venkovního koupaliště a krytého bazénu, v Břeclavi dle této zadávací dokumentace a jejích příloh. Součástí plnění veřejné zakázky je rovněž poskytnutí souvisejících činností, včetně zpracování dodavatelské projektové dokumentace, zpracování dokumentace skutečného provedení stavby a získání dokladů pro řádnou kolaudaci díla. Více viz ZD.
Interne Kennung: Rekonstrukce letního koupaliště a krytého bazénu v Břeclavi II
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Termíny plnění vyplývající ze Závazného návrhu smlouvy (příloha č. 2 zadávací dokumentace) případně cena předmětu plnění mohou být změněny v následujícím případě: - termín plnění může být změněn také na základě dalších vyhrazených změn závazku ze smlouvy dle čl. 12.15 a násl. Závazného návrhu smlouvy; konkrétní podmínky těchto vyhrazených změn jsou popsány v Závazném návrhu smlouvy (příloha č. 2 zadávací dokumentace). Více viz ZD.