2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do Działu Laboratorium Celno-Skarbowego Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu wsparcia finansowego na rzecz sprzętu do kontroli celnej (CCEI2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz transport, wniesienie i pełna instalacja we wskazanym pomieszczeniu Działu Laboratorium Celno-Skarbowego w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu, ul. Sielecka 1, 37-700 Przemyśl oraz przeprowadzenie szkoleń użytkowników gęstościomierza (zwanego dalej aparaturą), zgodnego ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Poprzez dostawę oraz transport, wniesienie i pełną instalację Zamawiający rozumie dostarczenie aparatury wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jej należytego funkcjonowania elementami. Oferowana aparatura musi być fabrycznie nowa (rok produkcji 2026), musi spełniać wymagania w zakresie prawnej kontroli metrologicznej, w tym posiadać ważną decyzję zatwierdzenia typu zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. – Prawo o miarach lub równoważne zatwierdzenie wynikające z przepisów prawa Unii Europejskiej oraz posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności oraz spełniać wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi (np. certyfikat jakości producenta, certyfikat zgodności CE, itp.), musi spełniać wszystkie minimalne wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Sposób realizacji zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) - Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.). Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001