See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych: systemy do zamykania uszka lewego przedsionka, zestawy do embolizacji zmian naczyniowych, system pomiaru glukozy we krwi
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych: systemy do zamykania uszka lewego przedsionka, zestawy do embolizacji zmian naczyniowych, system pomiaru glukozy we krwi - zgodnie z aktualnymi załącznikami do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 35 części/pakietów:
Interne Kennung: DZ.271.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w sposób elektroniczny za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 19.09.2026r. - dot. wszystkich części/pakietów. Ciąg dalszy informacji dodatkowych: Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych: 1. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zaoferowania wyrobów medycznych – dla wszystkich części/pakietów za wyjątkiem: nr 13, nr 29, nr 30 i nr 35 - według załącznika nr 6 do SWZ 2. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zaoferowania wyrobów medycznych do diagnostyki – dla części/pakietów nr 29, nr 30- według załącznika nr 7 do SWZ 3. Materiały informacyjne producenta potwierdzające spełnianie parametrów wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (czyli: instrukcje używania oraz foldery lub katalogi) w języku polskim lub angielskim - dla wszystkich części/pakietów oprócz 13 i 35 - przykładowe instrukcje obsługi wymieniono również w OPZ w częściach/pakietach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 26, 31, 33 4. pakiet 16: a) przyrząd/przedłużacz nie zawierający ftalanów (DEHP) – w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić katalogiem (ulotką) producenta lub fabrycznym oznaczeniem (np. symbolem graficznym) przez producenta na opakowaniu jednostkowym wyrobu (według zaznaczonych pozycji w OPZ); b) Wynik badania skuteczności filtracji bakteryjnej oraz wirusowej dla filtra odpowietrznika oferowanego przyrządu wydany przez niezależne laboratorium akredytowane zgodnie z normą ISO /IEC 17025 lub równoważną 5. pakiet 17 - zestaw bez zawartości latexu - w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić katalogiem (ulotką) producenta lub fabrycznym oznaczeniem (np. symbolem graficznym) przez producenta na opakowaniu jednostkowym wyrobu (według zaznaczonych pozycji w OPZ) 6. pakiet 17 - wyrób przebadany pod kątem szczelności chemicznej połączeń do podaży substancji leczniczych gwarantujący zamknięty system zapobiegający uwalnianiu się niebezpiecznych zanieczyszczeń do otoczenia w myśl definicji NIOSH – w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić badaniem przez niezależną jednostkę badawczą (według zaznaczonych pozycji w OPZ) 7. pakiet 18 - igła punkcyjna z silikonizowanym szlifem – w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić katalogiem lub oświadczeniem producenta (według zaznaczonych pozycji w OPZ) 8. pakiet 18 - przedłużacz nie zawierający ftalanów (DEHP) - w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić katalogiem (ulotką) producenta lub fabrycznym oznaczeniem (np. symbolem graficznym) przez producenta na opakowaniu jednostkowym wyrobu (według zaznaczonych pozycji w OPZ) 9. pakiet 21 - przedłużacz/przyrząd nie zawierający ftalanów (DEHP) - w przypadku wpisania do OPZ słowa „TAK” potwierdzić katalogiem (ulotką) producenta lub fabrycznym oznaczeniem (np. symbolem graficznym) przez producenta na opakowaniu jednostkowym wyrobu (według zaznaczonych pozycji w OPZ) 10. Próbki artykułów - Wykaz próbek - zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia w/w przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część/pakiet nr 1 – Płynny preparat do embolizacji zmian naczyniowych
Beschreibung: Część/pakiet nr 1 – Płynny preparat do embolizacji zmian naczyniowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje stosowanie opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Część/pakiet nr 2 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka: jednoczęściowe urządzenia do zamykania uszka, koszulki
Beschreibung: Część/pakiet nr 2 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka: jednoczęściowe urządzenia do zamykania uszka, koszulki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Los: LOT-0003
Titel: Część/pakiet nr 3 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka: zestawy, prowadnik
Beschreibung: Część/pakiet nr 3 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka: zestawy, prowadnik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część/pakiet nr 4 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka
Beschreibung: Część/pakiet nr 4 - Zestaw do zamykania uszka lewego przedsionka . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część/pakiet nr 5 - Kaniula żylna udowa
Beschreibung: Część/pakiet nr 5 - Kaniula żylna udowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część/pakiet nr 6 - Klipsy naczyniowe tytanowe
Beschreibung: Część/pakiet nr 6 - Klipsy naczyniowe tytanowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Część/pakiet nr 7 – Szwy chirurgiczne, wchłanialne siatki, pętle chirurgiczne, szwy polifilamentowe, cement kostny
Beschreibung: Część/pakiet nr 7 – Szwy chirurgiczne, wchłanialne siatki, pętle chirurgiczne, szwy polifilamentowe, cement kostny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część/pakiet nr 8 - Tasiemki silikonowe - oznaczniki chirurgiczne
Beschreibung: Część/pakiet nr 8 - Tasiemki silikonowe - oznaczniki chirurgiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część/pakiet nr 9 - Gąbka żelatynowa
Beschreibung: Część/pakiet nr 9 - Gąbka żelatynowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część/pakiet nr 10 - Szwy chirurgiczne haczykowe
Beschreibung: Część/pakiet nr 10 - Szwy chirurgiczne haczykowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część/pakiet nr 11 – Implanty chirurgiczne i koszulki antybakteryjne
Beschreibung: Część/pakiet nr 11 – Implanty chirurgiczne i koszulki antybakteryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część/pakiet nr 12 - Automatyczny system mocowania i przycinania szwów o jednakowej sile wiązania do zastosowania podczas wymiany lub naprawy zastawek serca z dostępu miniinwazyjnego lub otwartego
Beschreibung: Część/pakiet nr 12 - Automatyczny system mocowania i przycinania szwów o jednakowej sile wiązania do zastosowania podczas wymiany lub naprawy zastawek serca z dostępu miniinwazyjnego lub otwartego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0013
Titel: Część/pakiet nr 13 - Kosmetyka i higiena jamy ustnej
Beschreibung: Część/pakiet nr 13 - Kosmetyka i higiena jamy ustnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część/pakiet nr 14 - Akcesoria infuzyjne
Beschreibung: Część/pakiet nr 14 - Akcesoria infuzyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część/pakiet nr 15 - Kaniule/system zabezpieczania kaniul/ strzykawki do przepłukiwania kaniul/igła Hubera
Beschreibung: Część/pakiet nr 15 - Kaniule/system zabezpieczania kaniul/ strzykawki do przepłukiwania kaniul/igła Hubera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 15
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0016
Titel: Część/pakiet nr 16 - Przyrządy do podawania płynów i krwi metodą grawitacyjną oraz przedłużacze
Beschreibung: Część/pakiet nr 16 - Przyrządy do podawania płynów i krwi metodą grawitacyjną oraz przedłużacze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część/pakiet nr 17 - Wyroby do przygotowania i podaży leków cytostatycznych
Beschreibung: Część/pakiet nr 17 - Wyroby do przygotowania i podaży leków cytostatycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0018
Titel: Część/pakiet nr 18 - Wyroby do terapii infuzyjnej
Beschreibung: Część/pakiet nr 18 - Wyroby do terapii infuzyjnej . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część/pakiet nr 19 - Żel do cewnikowania
Beschreibung: Część/pakiet nr 19 - Żel do cewnikowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0020
Titel: Część/pakiet nr 20 - Igły i strzykawki dwuczęściowe
Beschreibung: Część/pakiet nr 20 - Igły i strzykawki dwuczęściowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część/pakiet nr 21 - Wyroby do terapii infuzyjnej: przyrządy, strzykawki, igły
Beschreibung: Część/pakiet nr 21 - Wyroby do terapii infuzyjnej: przyrządy, strzykawki, igły. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część/pakiet nr 22 - Strzykawka 100 ml i zgłębniki
Beschreibung: Część/pakiet nr 22 - Strzykawka 100 ml i zgłębniki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część/pakiet nr 23 - Zestawy do cewnikowania
Beschreibung: Część/pakiet nr 23 - Zestawy do cewnikowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część/pakiet nr 24 - Wyroby do dializy
Beschreibung: Część/pakiet nr 24 - Wyroby do dializy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część/pakiet nr 25 - Zestaw do implantacji portu niskoprofilowego lub standardowego 6,5F
Beschreibung: Część/pakiet nr 25 - Zestaw do implantacji portu niskoprofilowego lub standardowego 6,5F. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część/pakiet nr 26 - Wyroby medyczne: talk sterylny
Beschreibung: Część/pakiet nr 26 - Wyroby medyczne: talk sterylny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część/pakiet nr 27 - Wyroby medyczne
Beschreibung: Część/pakiet nr 27 - Wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część/pakiet nr 28 - Zestaw do zakładania cewnika pośredniego
Beschreibung: Część/pakiet nr 28 - Zestaw do zakładania cewnika pośredniego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część/pakiet nr 29 - System do oznaczania wskaźnika INR wraz z dzierżawą aparatów
Beschreibung: Część/pakiet nr 29 - System do oznaczania wskaźnika INR wraz z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 29
Beschreibung der Optionen: poz. 1,2 OPZ - Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy. poz. 3 OPZ - Określona w załączniku nr 2 do umowy (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa) ilość okresów rozliczeniowych urządzeń ma charakter maksymalny (przy czym za 1 okres rozliczeniowy rozumie się dzierżawę 1 aparatu przez 1 miesiąc) i Wykonawcy nie będą przysługiwały jakiekolwiek roszczenia w przypadku, gdy Zamawiający faktycznie wydzierżawi aparaty na mniejszą ilość okresów rozliczeniowych, nie mniejszą jednak niż 70% całkowitej ilości tych okresów (wartość ta wyznacza minimalny zakres zamówienia w rozumieniu art.433 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który nie może zostać ograniczony przez Zamawiającego). Dzierżawca uprawniony jest do przedłużenia umowy na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku skorzystania z prawa do przedłużenia umowy podstawowej.
Los: LOT-0030
Titel: Część/pakiet nr 30 - System do oznaczania glukozy we krwi wraz z dzierżawą aparatów
Beschreibung: Część/pakiet nr 30 - System do oznaczania glukozy we krwi wraz z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 30
Beschreibung der Optionen: poz. 1,2 OPZ - Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy. poz. 3 OPZ - Dzierżawca uprawniony jest do przedłużenia umowy na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku skorzystania z prawa do przedłużenia umowy podstawowej.
Los: LOT-0031
Titel: Część/pakiet nr 31 - Szew syntetyczny, monofilamentowy, polimidowy, niewchłanialny
Beschreibung: Część/pakiet nr 31 - Szew syntetyczny, monofilamentowy, polimidowy, niewchłanialny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część/pakiet nr 32 - Cewniki do podaży leków fibrynolitycznych
Beschreibung: Część/pakiet nr 32 - Cewniki do podaży leków fibrynolitycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część/pakiet nr 33 - Zestaw do pozyskania fibryny bogatopłytkowej
Beschreibung: Część/pakiet nr 33 - Zestaw do pozyskania fibryny bogatopłytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część/pakiet nr 34 - Pianka poliuretanowa
Beschreibung: Część/pakiet nr 34 - Pianka poliuretanowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 34
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0035
Titel: Część/pakiet nr 35 - Spray silikonowy
Beschreibung: Część/pakiet nr 35 - Spray silikonowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.36.2026 - część/pakiet nr 35