2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli sądowych do budynku Sądu Okręgowego w Płocku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli sądowych do budynku Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 6 wraz z ich rozmieszczeniem, montażem oraz zapewnieniem minimalnego okresu gwarancji wynoszącego 24 miesiące. Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w formularzu asortymentowo-cenowym (zał. nr 2.1. do SWZ). 2. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami wzoru umowy stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: OG.262.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli sądowych do budynku Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 6 wraz z ich rozmieszczeniem, montażem oraz zapewnieniem minimalnego okresu gwarancji wynoszącego 24 miesiące. Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w formularzu asortymentowo-cenowym (zał. nr 2.1. do SWZ). 2. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami wzoru umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.