2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Front-end applicatie sociaal domein inclusief leerlingenvervoer en GPK
Beschreibung: Ter zake wordt aanbesteed. De Aanbestedingsprocedure vindt plaats overeenkomstig de door de Aanbestedende dienst in dit Aanbestedingsdocument inclusief bijlagen gestelde eisen en (rand)voorwaarden. De aanbesteding heeft betrekking op: • Wmo • Jeugdwet • Eigen inzet (Sociaal Team) • Leerlingenvervoer • Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) • Beschermd Wonen • Kinderopvangtoeslagaffaire (KOT) -
Interne Kennung: IBMN-2026-VIJ-AH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1