2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach oraz przeprowadzeniem szkolenia online
Beschreibung: Wykonanie Przedmiotu zamówienia obejmuje: 1.1. dostawę, wdrożenie (w tym instalację), konfigurację i uruchomienie niżej wymienionych Urządzeń oraz dostawę, instalację i aktywację Oprogramowania do podmiotów we wskazanych lokalizacjach: 1) 8 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 24 portowych SFP+; 2) 8 szt. serwerów jednoprocesorowych 16 rdzeniowych (serwer rack). Serwery muszą pochodzić od jednego producenta; 3) 4 szt. macierzy (macierz rack); 4) 8 szt. Windows Server 2025 Datacenter 16-core; 5) 307 szt. Windows Server 2025 CAL w 4 lokalizacjach: 1. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz 2. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku, Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk 3. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, plac Grunwaldzki 8/10, 40-127 Katowice 4. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie, Bazylianówka 46, 20-144 Lublin Szczegółowe informacje (w tym podział) określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie Przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę, wdrożenie (w tym instalację), konfigurację i uruchomienie niżej wymienionych Urządzeń oraz dostawę, instalację i aktywację Oprogramowania do podmiotów we wskazanych lokalizacjach: 1) 8 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 24 portowych SFP+; 2) 8 szt. serwerów jednoprocesorowych 16 rdzeniowych (serwer rack). Serwery muszą pochodzić od jednego producenta; 3) 4 szt. macierzy (macierz rack); 4) 8 szt. Windows Server 2025 Datacenter 16-core; 5) 307 szt. Windows Server 2025 CAL w 4 lokalizacjach: 1. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz 2. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku, Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk 3. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, plac Grunwaldzki 8/10, 40-127 Katowice 4. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie, Bazylianówka 46, 20-144 Lublin Szczegółowe informacje (w tym podział na poszczególne rdoś) określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)