2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - ERP-systeem
Beschreibung: Omgevingsdienst IJsselland heeft het voornemen om één overeenkomst te sluiten voor een ERP-systeem dat in ieder geval ondersteuning biedt voor de werkprocessen financieel beheer, HRM, inkoop & contractbeheer, en tevens mogelijkheden biedt voor projectmatig werken. De wens is om één integraal ERP-systeem af te nemen waarin alle modules zijn opgenomen. Naast implementatie, integratie en het reguliere onderhoud heeft de omgevingsdienst behoefte aan training. Daarnaast wenst Omgevingsdienst IJsselland consultancy voor changes (functionele wijzigingen) af te kunnen nemen. Deze opdracht is een overeenkomst met een geraamde waarde van €800.000,- exclusief BTW voor de gehele maximale looptijd van 1 juni 2026 tot en met 31 december 2036.
Interne Kennung: IM4530-012026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 1 juni 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door Omgevingsdienst IJsselland van drie (3)-maal twee (2) jaar.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IM4530-012026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48451000 Enterprise resource planning software package
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: