2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoersdiensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst één of meerdere raamovereenkomsten te sluiten voor het verzorgen van busreizen ten behoeve van onderwijsactiviteiten van de aangesloten scholengemeenschappen. De dienstverlening omvat onder meer vervoer voor excursies, schoolreizen, werkweken, sportactiviteiten, culturele uitstapjes en overige onderwijsgerelateerde activiteiten in binnen- en buitenland. Doel van de aanbesteding is het contracteren van een kwalitatief hoogwaardige, veilige, betrouwbare en toekomstbestendige vervoerspartner die gedurende de looptijd van de overeenkomst kan voorzien in de uiteenlopende vervoersbehoeften van de deelnemende scholengemeenschappen. De totale jaarlijkse vervoersbehoefte bedraagt naar verwachting meer dan 30 busritten per jaar per scholengemeenschap. De exacte omvang van de opdracht is afhankelijk van de activiteiten die door de deelnemende scholengemeenschap worden georganiseerd en kan gedurende de looptijd fluctueren. De geraamde totale opdrachtwaarde over de volledige looptijd van de overeenkomst, inclusief eventuele verlengingen, bedraagt meer dan 50.000 euro exclusief btw per scholengemeenschap. Deze raming is uitsluitend bedoeld om inschrijvers inzicht te geven in de verwachte omvang van de opdracht. Aan de genoemde aantallen en/of opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsopties