404519-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych i leków biologicznych.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych. Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 1 - „Produkty lecznicze I” Część nr 2 - „Produkty lecznicze II” Część nr 3 - „Produkty lecznicze III” Część nr 4 - „Produkty lecznicze IV” Część nr 5 - „Produkty lecznicze V” Część nr 6 - „Produkty lecznicze VI” Część nr 7 - „Produkty lecznicze VII” Część nr 8 - „Produkty lecznicze VIII” Część nr 9 - „Produkty lecznicze IX” Część nr 10 - „Methotrexate” Część nr 11 – „Adalimumabum” Część nr 12 – „Infliximabum” Część nr 13 – „Rituximab” Część nr 14 – „Romosozumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 1 - „Produkty lecznicze I”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 1 - „Produkty lecznicze I” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 1
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 2 - „Produkty lecznicze II”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 2 - „Produkty lecznicze II” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 2
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 3 - „Produkty lecznicze III”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 3 - „Produkty lecznicze III” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 3
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 4 - „Produkty lecznicze IV”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 4 - „Produkty lecznicze IV” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 4
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 5 - „Produkty lecznicze V”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 5 - „Produkty lecznicze V” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 5
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 6 - „Produkty lecznicze VI”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 6 - „Produkty lecznicze VI” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 6
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 7 - „Produkty lecznicze VII”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 7 - „Produkty lecznicze VII” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 7
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 8 - „Produkty lecznicze VIII”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 8 - „Produkty lecznicze VIII” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 8
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 9 - „Produkty lecznicze IX”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 9 - „Produkty lecznicze IX” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 9
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 10 - "Methotrexate”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 10 - „Methotrexate” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 10
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 11 - "Adalimumabum"
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 11 - „Adalimumabum” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 11
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 12 - „Infliximabum”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 12 - „Infliximabum” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 12
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 13 - „Rituximab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 13 - „Rituximab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 13
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 14 - „Romosozumab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Dostawa produktów leczniczych i leków biologicznych Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 14 - „Romosozumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung21/PN/2026/AK Część 14