See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisk indkøbssystem vedr. Legepladser samt udendørs fitness- og aktivitetsudstyr til Jysk Fællesindkøb
Beschreibung: Det begrænsede udbud vedrører etablering af dynamisk indkøbssystem på legepladser samt udendørs fitness- og aktivitetsudstyr til Jysk Fællesindkøb: Norddjurs Kommune, Rebild Kommune, Skanderborg Kommune, Skive Kommune, Syddjurs Kommune, Viborg Kommune, Favrskov Kommune og Mariagerfjord Kommune.
Vorherige Bekanntmachung: 383145-2024
Interne Kennung: 288507
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000