4046-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Výzva č. 13 - Kancelářský papír
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 13 - Kancelářský papír
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kancelářského papíru pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Jedná se o centralizované zadávání. Dodávky budou poskytovány na základě objednávek podle aktuálních potřeb příslušného dílčího zadavatele. Centrální zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Rámcovou kupní smlouvu ve znění Přílohy č. 3 Výzvy, ke které přistoupí dílčí zadavatelé Plzeňského kraje.
Interne KennungVýzva č. 13
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVýzva k podání nabídky v rámci zavedené DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier, 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kancelářského papíru pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Jedná se centralizované zadávání. Dodávky budou poskytovány na základě objednávek podle aktuálních potřeb příslušného dílčího zadavatele. Centrální zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Rámcovou kupní smlouvu, ke které přistoupí dílčí zadavatelé Plzeňského kraje