2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hagyományőrző rendezvények szervezése
Beschreibung: Rendezvényszervezési szolgálatások Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata részére, részletesen az egyes részekre vonatkozó II.2.4. pontokban.
Interne Kennung: EKR000877792026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő valamennyi rész esetén a legjobb ár-érték arány szempontja alapján végzi az értékelést. Az értékelés módszere a szakember többlet szakmai tapasztalata szempont esetén egyenes arányosítás, ár szempont esetén fordított arányosítás. Az adható pontszámok alsó hatása 0, felső határa 10. Bővebben a közbeszerzési dokumentumokban.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hagyományőrző rendezvények 1
Beschreibung: 1. rész: „Romanian-Hungarian Cross-Border Cultural Living Lab - Román-Magyar Határon Átnyúló Kulturális Központ” című, ROHU00618 azonosítószámú projekt keretében hagyományőrző rendezvények szervezése, lebonyolítása Hajdú-Bihar vármegye 11 településén. Helyszínek: Biharkeresztes: 2026.08.28.- 4110 Biharkeresztes, Széchenyi u. 57. (Bihar Községi Tér); Nyírábrány: 2026.08.29. - 4164 Nyírábrány, Iskola utca 8.; Téglás: 2026.09.04.- 4243 Téglás, Stadion u. 4. Püspökladány: 2026.09.05. – 4150 Püspökladány, Bajcsy-Zsilinszky utca 2/2. (Dorogi Márton Művelődési Központ és szabadtéri színpad körüli terület); Hajdúdorog: 2026.09.12. - 4087 Hajdúdorog, Tokaji út 81. (Hajdúdorogi Városi Strandfürdő); Hosszúpályi, 2026.09.18. – 4274 Hosszúpályi, Olgakert, Borház utca 1. (Hosszúpályi Bormúzeum); Sárrétudvari, 2026.09.19. – 4171 Sárrétudvari, Széchenyi utca 2. (Sárrétudvari Millenniumi Emlékpark); Polgár: 2026.09.26. - 4090 Polgár, Barankovics tér 6. (Polgár Főtér); Balmazújváros: 2026.10.03. - 4060 Balmazújváros, Kastélykert u. 1-3.; Kaba: 2027.05.01. - 4183 Kaba, Hajnal u. 2/A, Hrsz: 908/21 (sportpálya); Mikepércs: 2027.05.29. - 4271 Mikepércs, Főtér, 405 hrsz; Résztvevők száma: tervezetten 1000 fő felett rendezvényenként Rendezvények időtartama kb. 5-6 óra rendezvényenként Megvalósítandó programelemek és feladatok: 1. Könnyűzenei előadó/együttes biztosítása, 2 előadás valamennyi helyszínen összesen 22 előadás 2. Néptánc együttes valamennyi helyszínen 11 alkalom 3. Népzenei együttes, zenekar valamennyi helyszínen 11 alkalom 4. Gyermekelőadás valamennyi helyszínen 11 alkalom 5. Hagyományőrző közösségek bemutatkozása valamennyi helyszínen 11 alkalom 6. "Bihar ízei" - Bihari ízvilág bemutatása tevékenységhez italok és az adagoláshoz szükséges eszközök valamennyi helyszínen 11 alkalom 7. "Bihar ízei" - ételek kóstoltatása 8 helyszínen 8 alkalom 8. "Bihar ízei" - alapanyag biztosítása főzéshez 3 helyszínen 3 alkalom 9. Ugrálóvár, kézműves játszóház, népi játékok valamennyi helyszínen 11 alkalom 10. Ajánlatkérő által biztosított színpad építése, bontása, szállítása 7 helyszínen 7 alkalom 11. Biztonsági őrök, egészségügyi biztosítás, takarítás, hulladékkezelés és szállítás valamennyi helyszínen 11 alkalom 12. Mobil WC biztosítása ki- és elszállítással valamennyi helyszínen 11 alkalom 13. Egyéb költségek valamennyi helyszínen (pl. engedélyek, bejelentés, artisjus díj és egyéb dokumentáció, az alátámasztó dokumentáció /írásos beszámoló, fotók minden egyes programelemről/ teljeskörű biztosítása, telekommunikációs költség) A rendezvények célja olyan hagyományőrző rendezvények szervezése és lebonyolítása, mely a közösségek, emberek, kultúrák közötti kapcsolatok kiépítésének, erősítésének előmozdítását szolgálják. Elvárás továbbá a szervezés során történő folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az Ajánlatkérővel, az Ajánlatkérő által a teljesítés igazolása érdekében a pályázati elszámoláshoz készítendő adminisztratív és egyéb alátámasztásban való együttműködés. A nyertes Ajánlattevő részére Ajánlatkérő a házigazda település útján ingyenesen biztosítja a rendezvényhelyszínt. Tekintettel arra, hogy a Magyarországon megvalósuló rendezvények esetében a színpad-, hang- és fénytechnikai berendezéseket Ajánlatkérő biztosítja, a nyertes Ajánlattevő a fellépők lekötése előtt köteles Ajánlatkérővel előzetesen egyeztetni a lekötni kívánt előadó által igényelt technikai rider és a megvalósítás részleteiről. A nyertes Ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő által készített és biztosított sablon dokumentáció alapján a rendezvények megvalósulásának igazolásához szükséges adminisztratív és egyéb alátámasztásban való együttműködés. Úgymint: írásos beszámoló készítése, az adott rendezvény napján legalább 5 db fényképfelvétel készítése minden, a specifikáció szerinti szolgáltatás kategória tekintetében, azaz szolgáltatás-kategóriánként. A rendezvényekkel kapcsolatos nyilvános megjelenítések során Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő által készített és biztosított, a megfelelő arculati elemekkel ellátott anyagokat használhatja. Az elvégzendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás és ártáblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000877792026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő valamennyi helyszín esetén a műszaki leírás és ártáblázatban megadja az adott helyszín esetén lehetséges előadók körét. Az ajánlattétel során a felsorolt "lehetséges fellépők" utazási költséggel együtt számított, jelenleg érvényes fellépti díjainak átlagát alapul véve szíveskedjenek számolni, annak figyelembe vételével, hogy ajánlattevő feladata minden helyszínen 2 előadás 1-1 különböző fellépő biztosításával, valamint az előadó(k) rider szerinti cateringre vonatkozó igényé(i)nek biztosítása (tehát 1 alkalomra vonatkozóan a számított átlagár 2-szeres szorzatát szükséges rögzíteni). A nyertes ajánlattevővel való szerződéskötést követően Felek a fellépőkről egyeztetnek, melynek során nyertes ajánlattevőnek az adott helyszínre vonatkozó "lehetséges fellépők" közül négy különböző fellépőt kell ajánlania, aki a rendezvény idejére leköthető. A felajánlott négy lehetséges fellépő közül ajánlatkérő választja ki azt a két fellépőt, aki a rendezvényen könnyűzenei előadóként fellép. AK valamennyi rendezvény esetén opcióként kezeli az adott rendezvényen majd ténylegesen fellépők személyét, tehát az összesen 11 rendezvény esetén rendezvényenként 2 fellépő kiválasztását.
Los: LOT-0002
Titel: Hagyományőrző rendezvények 2
Beschreibung: 2. rész: „Romanian-Hungarian Cross-Border Cultural Living Lab - Román-Magyar Határon Átnyúló Kulturális Központ” című, ROHU00618 azonosítószámú projekt keretében hagyományőrző rendezvények szervezése, lebonyolítása Románia Bihar megye 6 településén. Helyszínek: Szalacs: 2026.08.29. – Szalacs Község, Tájház, Pincesor, 400 szám, Bihar megye, irányítószám: 417445 (COMUNA SĂLACEA, CASĂ MUZEU, ȘIRUL PIVNIȚELOR, NR. 400, JUDEȚUL BIHOR, COD POȘTAL 417445); Érmihályfalva: 2026.08.30. - Érmihályfalva, Republicii utca, Dr. Andrássy Ernő Városi Park, (Érmihályfalva, strada Republicii, Parcul Orășenesc Dr. Andrássy Ernő); Nagyszalonta: 2026.09.19. - Nagyszalonta, Hajdúk tere 1-2. (Piaci csarnok) (Piața Haiducilor nr 1-2.); Margitta: 2026.10.03. - Köztársaság út 1., a városháza melletti park, (Calea Republici 1., parcul de lângă primărie) Érsemjén: 2026.10.10. - Népkert, Érsemjén 613. ("Népkert", Șimian nr. 613) Székelyhíd: 2026.12.18. - Petőfi Sándor Elméleti Liceum sportcsarnoka- Székelyhíd, Dunarii utca 57 szám, Bihar megye, Románia, 417435 (Liceul Teoretic Petőfi Sándor Săcueni- Sala de Sport- Săcueni, Str. Dunării, Nr.57, Județul Bihor, România, 417435) Szabó Ódzsa Városi Színház, Székelyhíd, Libertatii utca 18/a szám, Bihar megye, Románia, 417435 (Teatrul Orășenesc Szabó Ódzsa - Săcueni, Str. Libertății, nr. 18A, Județul Bihor, România, 4174359 Romániában Szalacs, Érsemjén, Margitta, Érmihályfalva, Nagyszalonta településeken kültéri rendezvény valósul meg. Székelyhídon beltéri rendezvény valósul meg két helyszínen. Résztvevők száma: tervezetten 1000 fő felett rendezvényenként Rendezvények időtartama kb. 5-6 óra rendezvényenként Megvalósítandó programelemek és feladatok: 1. Könnyűzenei előadó/együttes biztosítása, 2 előadás valamennyi helyszínen összesen 12 előadás 2. Néptánc együttes valamennyi helyszínen 6 alkalom 3. Népzenei együttes, zenekar valamennyi helyszínen 6 alkalom 4. Gyermekelőadás valamennyi helyszínen 6 alkalom 5. Hagyományőrző közösségek bemutatkozása valamennyi helyszínen 6 alkalom 6. "Bihar ízei" - ételek kóstoltatása 4 helyszínen 4 alkalom 7. "Bihar ízei" - alapanyag biztosítása főzéshez 2 helyszínen 2 alkalom 8. Ugrálóvár, kézműves játszóház, népi játékok valamennyi helyszínen 6 alkalom 9. Sörpad garnitúrák biztosítása valamennyi helyszínen 6 alkalom 10. Mobil konténer WC biztosítása ki- és elszállítással 3 helyszínen 3 alkalom 11. Rendezvénysátor biztosítása (építése, bontása és szállítása) 5 helyszínen 5 alkalom 12. Kordonok a színpad és backstage leválasztásához 5 helyszínen 5 alkalom 13. Színpad-, fény- és hangtechnika biztosítása, szállítása, szerelése, építése, felállítása, bontása, a szállítóeszközről le és felpakolása, valamint működtetése valamennyi helyszínen (Margitta és Érsemjén saját színpaddal rendelkeznek, ott színpad szállítás, építés, bontás nem szükséges. Székelyhídon a Petőfi Sándor Elméleti Liceum sportcsarnokába szükségesek az eszközök) 14. Biztonsági őrök, egészségügyi biztosítás, takarítás, hulladékkezelés és elszállítás valamennyi helyszínen 6 alkalom 15. Egyéb költségek valamennyi helyszínen (pl. szervezéssel felmerülő valamennyi költség, díj, ide értve a rendezvények megtartásához szükséges engedély, bejelentés, artisjus díj, menekülési útvonalak kijelölése, tűzoltóeszközök biztosítása, és egyéb dokumentáció, illetve az alátámasztó dokumentáció (írásos beszámoló, fotók) teljeskörű biztosítását, valamennyi útiköltséget, telekommunikációs költséget is. Előírások: katasztrófavédelmi előírások és közegészségügyi előírások betartása, közterület-használati engedély, biztonsági és egészségügyi tervek, hatósági egyeztetés (rendőrség, ISU - romániai katasztrófavédelmi Felügyelőség, DSP - romániai Közegészségügyi Igazgatóság)) A rendezvények célja olyan hagyományőrző rendezvények szervezése és lebonyolítása, mely a közösségek, emberek, kultúrák közötti kapcsolatok kiépítésének, erősítésének előmozdítását szolgálják. Elvárás továbbá a szervezés során történő folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az Ajánlatkérővel, az Ajánlatkérő által a teljesítés igazolása érdekében a pályázati elszámoláshoz készítendő adminisztratív és egyéb alátámasztásban való együttműködés. A nyertes Ajánlattevő részére szabadtéri rendezvények esetén Ajánlatkérő a házigazda település útján ingyenesen biztosítja a rendezvényhelyszínt, valamint Székelyhídon a Petőfi Sándor Elméleti Liceum sportcsarnokát. A nyertes Ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő által készített és biztosított sablon dokumentáció alapján a rendezvények megvalósulásának igazolásához szükséges adminisztratív és egyéb alátámasztásban való együttműködés. Úgymint: írásos beszámoló készítése, az adott rendezvény napján legalább 5 db fényképfelvétel készítése minden, a specifikáció szerinti szolgáltatás kategória tekintetében, azaz szolgáltatás-kategóriánként. A rendezvényekkel kapcsolatos nyilvános megjelenítések során Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő által készített és biztosított, a megfelelő arculati elemekkel ellátott anyagokat használhatja. A székelyhídi Szabó Ódzsa Városi Színház esetében fizetendő „Bérleti díj” a helyszínnel való előzetes egyeztetéseknek megfelelően tartalmazza: a rendezvény- és a catering helyszín bérleti díját, a portaszolgálat díját, a mellékhelyiségek-, áram- és vízvételezés lehetőségének biztosítását, a szemét elszállítását, takarítást, valamint a helyszín használatával felmerülő egyéb költségeket. Bérleti díj fizetése csak a Székelyhídi Szabó Ódzsa Városi Színházban történik. Az elvégzendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás és ártáblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000877792026/2
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő valamennyi helyszín esetén a műszaki leírás és ártáblázatban megadja az adott helyszín esetén lehetséges előadók körét. Az ajánlattétel során a felsorolt "lehetséges fellépők" utazási költséggel együtt számított, jelenleg érvényes fellépti díjainak átlagát alapul véve szíveskedjenek számolni, annak figyelembe vételével, hogy ajánlattevő feladata minden helyszínen 2 előadás 1-1 különböző fellépő biztosításával, valamint az előadó(k) rider szerinti cateringre vonatkozó igényé(i)nek biztosítása (tehát 1 alkalomra vonatkozóan a számított átlagár 2-szeres szorzatát szükséges rögzíteni). A nyertes ajánlattevővel való szerződéskötést követően Felek a fellépőkről egyeztetnek, melynek során nyertes ajánlattevőnek az adott helyszínre vonatkozó "lehetséges fellépők" közül négy különböző fellépőt kell ajánlania, aki a rendezvény idejére leköthető. A felajánlott négy lehetséges fellépő közül ajánlatkérő választja ki azt a két fellépőt, aki a rendezvényen könnyűzenei előadóként fellép. AK valamennyi rendezvény esetén opcióként kezeli az adott rendezvényen majd ténylegesen fellépők személyét, tehát az összesen 6 rendezvény esetén rendezvényenként 2 fellépő kiválasztását.
Los: LOT-0003
Titel: Táncol a vármegye
Beschreibung: 3. rész: „HUNG-2024/11825 azonosítószámú, "Táncol a vármegye"projekt keretében hagyományőrző rendezvény szervezése, lebonyolítása Helyszín: 4181 Nádudvar – Emőd-tavi rendezvénytér (kültéri rendezvény) Rendezvény időtartama 4 óra Megvalósítandó programelemek és feladatok: 1. Zenekar biztosítása: legalább 3 tagú népzenei zenekar, amely végigkíséri a fellépő tánccsoportokat (max. 180 perc), illetve az ezt követő táncházhoz (maximum 30 perc időtartamban) szolgáltatja az élőzenét. 1 alkalom 2. Vármegyei néptáncegyüttesek bemutatója és táncház: legalább 6 különböző néptánccsoport által összeállított 10 db színpadi produkció, akként, hogy 1 produkció min. 10 perc időtartamú és az előadott produkciók időtartama összesen max. 180 perc. 1 alkalom 3. Catering szolgáltatás biztosítása: catering biztosítása a fellépő táncegyüttesek tagjai, illetve a meghívott vendégek számára összesen 300 főre. 1 alkalom A rendezvény célja elsősorban a települési értéktárak elemeit képező néptáncegyüttesek színpadra állítása, hogy az egyébként hazánk, illetve a helyszín Nádudvar települési értékek sokaságát felvonultató rendezvényüket előadásukkal tovább színesítsék. Elvárás továbbá a szervezés során történő folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az Ajánlatkérővel, az Ajánlatkérő által a teljesítés igazolása érdekében a pályázati elszámoláshoz készítendő adminisztratív és egyéb alátámasztásban való együttműködés. A nyertes Ajánlattevő részére szabadtéri rendezvény esetén a házigazda település útján ingyenesen biztosítja a rendezvényhelyszínt, a színpadot (fedéssel), a hang és fénytechnikát, a hozzá kapcsolódó technikusokat, valamint a fellépők és résztvevők számára a mosdókat. A nyertes Ajánlattevő feladata a rendezvény napján legalább 5 db fényképfelvétel készítése minden, a specifikáció szerinti szolgáltatás kategória tekintetében. Az elvégzendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás és ártáblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000877792026/3
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a műszaki leírás és ártáblázatban megadja a lehetséges népzenei zenekarok és vármegyei néptáncegyüttesek körét. Az ajánlattétel során a felsorolt "lehetséges zenekarok" és "lehetséges vármegyei néptáncegyüttesek" utazási költséggel együtt számított, jelenleg érvényes fellépti díjainak átlagát alapul véve szíveskedjenek számolni. A nyertes ajánlattevővel való szerződéskötést követően Felek a fellépőkről egyeztetnek, melynek során nyertes ajánlattevőnek a "lehetséges zenekarok" és "lehetséges vármegyei néptáncegyüttesek" közül két különböző zenekart és több néptáncegyüttest kell ajánlania, aki a rendezvény idejére leköthető. A néptáncegyüttesekkel kapcsolatos elvárás, hogy legalább két fellépő a vármegyében található települési értéktárakban szereplő néptáncegyüttesek közül kerüljön ki, legalább 4 fellépő a vármegyében található és a Műszaki leírás ártáblázatban megadott néptáncegyüttesek közül kerüljön ki. A felajánlott zenekarok és néptáncegyüttesek közül Ajánlatkérő választja ki a rendezvényen zenekarként és néptáncegyüttesként fellépőket. AK a rendezvény esetén opcióként kezeli a rendezvényen majd ténylegesen fellépők (zenekarok és vármegyei néptáncegyüttesek) személyét, tehát a rendezvény esetén 1 zenekar és 6 vármegyei néptáncegyüttes fellépő kiválasztását.
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000877792026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Hagyományőrző rendezvények 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000877792026/1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Hagyományőrző rendezvények 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000877792026/2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Táncol a vármegye
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000877792026/3
404605-2026 - Competition
Hungary – Event services – Hagyományőrző rendezvények szervezése
Contract notice – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierEKR000877792026
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleHagyományőrző rendezvények 1
Internal identifierEKR000877792026/1
Options
LotLOT-0002
TitleHagyományőrző rendezvények 2
Internal identifierEKR000877792026/2
LotLOT-0003
TitleTáncol a vármegye
Internal identifierEKR000877792026/3
404605-2026 - Licitación
Hungría – Servicios de eventos – Hagyományőrző rendezvények szervezése
Anuncio de contrato. Régimen simplificado - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEKR000877792026
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloHagyományőrző rendezvények 1
Identificador internoEKR000877792026/1
Opciones
LoteLOT-0002
TítuloHagyományőrző rendezvények 2
Identificador internoEKR000877792026/2
LoteLOT-0003
TítuloTáncol a vármegye
Identificador internoEKR000877792026/3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EKR000877792026
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Ajánlatkérő valamennyi rész esetén a legjobb ár-érték arány szempontja alapján végzi az értékelést. Az értékelés módszere a szakember többlet szakmai tapasztalata szempont esetén egyenes arányosítás, ár szempont esetén fordított arányosítás. Az adható pontszámok alsó hatása 0, felső határa 10. Bővebben a közbeszerzési dokumentumokban.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79952000 Services d'organisation d'événements
Lot: LOT-0001
Titre: Hagyományőrző rendezvények 1
Identifiant interne: EKR000877792026/1
Options:
Lot: LOT-0002
Titre: Hagyományőrző rendezvények 2
Identifiant interne: EKR000877792026/2
Lot: LOT-0003
Titre: Táncol a vármegye
Identifiant interne: EKR000877792026/3
404605-2026 - Iomaíocht
Fógra conartha – an córas éadrom - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachEKR000877792026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealHagyományőrző rendezvények 1
Aitheantóir inmheánachEKR000877792026/1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
TeidealHagyományőrző rendezvények 2
Aitheantóir inmheánachEKR000877792026/2
LuchtógLOT-0003
TeidealTáncol a vármegye
Aitheantóir inmheánachEKR000877792026/3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EKR000877792026
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Hagyományőrző rendezvények 1
Interna identifikacijska oznaka: EKR000877792026/1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Hagyományőrző rendezvények 2
Interna identifikacijska oznaka: EKR000877792026/2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Táncol a vármegye
Interna identifikacijska oznaka: EKR000877792026/3
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: EKR000877792026
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Hagyományőrző rendezvények 1
Iekšējais identifikators: EKR000877792026/1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Hagyományőrző rendezvények 2
Iekšējais identifikators: EKR000877792026/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Táncol a vármegye
Iekšējais identifikators: EKR000877792026/3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EKR000877792026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79952000 Servizzi ta' avvenimenti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Hagyományőrző rendezvények 1
Identifikatur intern: EKR000877792026/1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Hagyományőrző rendezvények 2
Identifikatur intern: EKR000877792026/2
Lott: LOT-0003
Titlu: Táncol a vármegye
Identifikatur intern: EKR000877792026/3
404605-2026 - Concurso
Anúncio de concurso — regime simplificado - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79952000 Serviços de eventos
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EKR000877792026
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79952000 Servicii pentru evenimente
Identificator intern: EKR000877792026/1
Opțiuni:
Identificator intern: EKR000877792026/2
Identificator intern: EKR000877792026/3
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EKR000877792026
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79952000 Služby na organizovanie podujatí
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Hagyományőrző rendezvények 1
Interný identifikátor: EKR000877792026/1
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: Hagyományőrző rendezvények 2
Interný identifikátor: EKR000877792026/2
Časť: LOT-0003
Názov: Táncol a vármegye
Interný identifikátor: EKR000877792026/3