2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymvervoer voor basisscholen
Beschreibung: Voor de gymlessen van basisschoolleerlingen in Moerdijk maken de basisscholen gebruik van gymzalen en sporthallen die verspreid liggen over de gemeente Moerdijk. Deze locaties bevinden zich niet altijd naast de basisscholen, waardoor vervoer noodzakelijk is. Het gaat om 4 basisscholen waarvoor gymvervoer nodig is. Het gaat om 4 basisscholen waarvoor gymvervoer nodig is, namelijk De Springplank, Het Kompas, De Rietvest en Het Bastion. Het totale aantal te vervoeren leerlingen en begeleidende leraren bedraagt op de peildatum februari 2026 in totaal 205 personen. Dit aantal varieert gedurende de looptijd van de overeenkomst. In bijlage 1 is het gymvervoer van de gemeente Moerdijk voor het schooljaar 2025-2026 opgenomen. De roosters en de aantallen leerlingen en groepen kunnen per schooljaar wijzigen. De planning en het rooster worden in juni vastgesteld voor het daaropvolgende schooljaar.
Interne Kennung: K011834
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 augustus 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van drie jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 juli 2029. De overeenkomst kan drie keer worden verlengd voor de duur van één jaar. Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden.