See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 147/2025 Voltra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: VOL/EE/147/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na lata 2025-2028 (Taryfa: Cxx - Oświetlenie Uliczne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: VOL/EE/147/2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na lata 2025-2028 ( (Taryfa Cxx, Gxx, R i Bxx)
Interne Kennung: VOL/EE/147/2025 Część 2