404724-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Personenkraftwagen – Dodání speciálních výjezdových osobních automobilů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání speciálních výjezdových osobních automobilů
BeschreibungNákup 1 ks speciálního vozidla pro kontrolu nákladní a autobusové dopravy pro Odbor služby dopravní policie – viz příloha č. 3 technická specifikace č. j. KRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z, počet 18 listů. Nákup 2 ks vozidel pro LRAD pro Speciální pořádkovou jednotku – viz příloha č. 4 technická specifikace č. j. KRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z, počet 27 listů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z