See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2 Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów Pakiet nr 1 - Akcesoria do wkłucia i podaży wszelkich środków medycznych i chemicznych Pakiet nr 2 - Akcesoria do wkłucia, kaniulacji (kaniule, kraniki, koreczki, strzykawki) Pakiet nr 3 - Igły doszpikowe Pakiet nr 4 - Wkłady do strzykawki automatycznej Pakiet nr 5 - Materiały do biopsji gruboigłowej wraz z dzierżawą urządzenia Pakiet nr 6 - Akcesoria do znieczuleń, drenażu, kaniulacji, infuzji Pakiet nr 7 - Igła mammotomiczna Pakiet nr 8 - Akcesoria do systemów ssących i drenażu Pakiet nr 9- Akcesoria do zespoleń jelitowych (staplery liniowe, okrężne) i endostaplery Pakiet nr 10 - Końcówki do noża harmonicznego wraz z dzierżawą urządzenia Pakiet nr 11- Akcesoria do laparoskopii (trokary, narzędzia monopolarne) Pakiet nr 12 - Akcesoria na blok operacyjny (ostrza, torebki, przyrządy, kaniule, worki stomijne) Pakiet nr 13 - Akcesoria do laparoskopii (woreczek na preparat, igła veressa) Pakiet nr 14 - Klipsy Pakiet nr 15 - Narzędzia chirurgiczne Pakiet nr 16 - Akcesoria do drenażu i odsysania (dreny, zgłębniki, butelki), igły, katetery Pakiet nr 17 - Dreny do artroskopii i laparoskopii Pakiet nr 18 - Akcesoria do tracheostomii przezskórnej oraz punkcji opłucnej Pakiet nr 19- Akcesoria do intubacji i tracheostomii (rurki, prowadnice), aparat do ćwiczeń oddechowych i łyżki do laryngoskopów Pakiet nr 20 - Akcesoria do utrzymania drożności dróg oddechowych pacjenta RURKI KRTANIOWE Pakiet nr 21 - Akcesoria do wideolaryngoskopu Pakiet nr 22 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (maski tlenowe, maski krtaniowe, kanki) Pakiet nr 23 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (cewniki, filtry) Pakiet nr 24- Akcesoria do ginekologii (wzierniki, szczoteczki) Pakiet nr 25- Akcesoria jednorazowego użytku do termometrów i otoskopów Pakiet nr 26- Akcesoria do drenażu (prowadniki, zestaw drenażowy przeskórny) Pakiet nr 27- Naczynia sanitarne jednorazowego użytku Pakiet nr 28 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (elektrody, worki do dobowej zbiórki moczu, lewatywy) Pakiet nr 29 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca i filtry do respiratora Pakiet nr 30 - Akcesoria do pomiaru saturacji technologią Nellcor (czujniki) Pakiet nr 31 - Akcesoria do pomiaru saturacji technologią Masimo (czujniki) Pakiet nr 32 - Akcesoria wspomagające karmienie niemowląt (nakładki, jednodniowe zestawy do odciągania) Pakiet nr 33 - Elektrody do stymulacji TENS Pakiet nr 34- Akcesoria dla noworodków (okularki, prześcieradełka, filtry i czujnik do inkubatora) Pakiet nr 35 - Akcesoria pomocnicze do nCPAP Infant Flow Pakiet nr 36 - Akcesoria do urządzenia do wentylacji wcześniaków i noworodków (układ oddechowy, kaniule tlenowe, maseczki) Pakiet nr 37 - Akcesoria wspomagające oddychanie dla noworodków Pakiet nr 38- Akcesoria pomocnicze do nCPAP Infant Flow (komora do nawilżacza) oraz tlenoterapii dla dorosłych Pakiet nr 39 - Akcesoria do resuscytacji i terapii oddechowej Pakiet nr 40- Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Osiris) oraz wapno granulowane Pakiet nr 41 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Medumat) Pakiet nr 42- Akcesoria wspomagające oddychanie (filtry, przedłużacze, obwody oddechowe) Pakiet nr 43 - Akcesoria do terapii wysokoprzepływowej Pakiet nr 44 - Sprzęt do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego część (zgłębniki, zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii), aplikatory do lidokainy Pakiet nr 45 - Zestawy do podawania diet dojelitowych wraz z dzierżawą pomp Pakiet nr 46 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Parapac) Szczegółowe wymagania stawiane Wykonawcom oraz zasady i warunki realizacji Zamówienia opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - załącznik nr 3 do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Vorherige Bekanntmachung: 223879-2026
Interne Kennung: DZ-271-1-33/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw Towaru, bez którego nie da się zapewnić pacjentom Szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem Towaru i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy Towaru nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu Zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw Towaru, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Akcesoria do wkłucia, kaniulacji (kaniule, kraniki, koreczki, strzykawki)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 2 - Akcesoria do wkłucia, kaniulacji (kaniule, kraniki, koreczki, strzykawki) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Igły do iniekcji 21 G 1 1/2 ''(0,8 x 38 - 40 mm) 3. Igły do iniekcji 23 G (0,6x 25 mm) 4. Igły do iniekcji 25 G 1'' (0,5 x25 mm) 5. Kranik trójdrożny z przedłużaczem 7 cm lub 100 cm (do wyboru przez Zamawiającego) xxxxxxxxxxx 6. Kranik trójdrożny xxxxxxxxxxx 7. Rampa do infuzji z pięcioma kranikami xxxxxxxxxxx 8. Korki do kaniuli xxxxxxxxxxx 9. Koreczek dezynfekcyjny 10. Zamknięty system dostępu naczyniowego xxxxxxxxxxx 11. Zamknięty system dostępu naczyniowego xxxxxxxxxxx 12. Kaniula dotętnicza 20G/1,1mm x 45mm 13. Kaniula obwodowa dożylna bez dodatkowego portu iniekcyjnego 24 G 14. Kaniula obwodowa dożylna bez dodatkowego portu iniekcyjnego 26 G 15. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 14G 16. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 16G 17. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 17G 18. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 18 G 19. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 20 G 20. Kaniula obwodowa dożylna bezpieczna 22 G 21. Strzykawki wypełnione fizjologicznym roztworem soli 3 ml 22. Strzykawki doustne do podawanie leków 3 ml 23. Strzykawki doustne do podawanie leków 5 ml 24. Strzykawka 3-częściowa typu luer-lock 20 ml 25. Strzykawka 3-częściowa typu luer 50-60 ml 26. Strzykawka do pomp infuzyjnych, bursztynowa 50/60 ml 27. Strzykawka do pomp infuzyjnych 50/60 ml 28. Strzykawka 3-częściowa typu luer-lock 10 ml 29. Strzykawka 3-częściowa typu luer-lock 3 ml 30. Strzykawki wypełnione fizjologicznym roztworem soli 3 ml 31. Jednokanałowy cewnik pośredni typu Midline 3F ,4F 32. Dwukanałowy cewnik pośredni typu Midline 4F, 5F Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Materiały do biopsji gruboigłowej wraz z dzierżawą urządzenia
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 5 - Materiały do biopsji gruboigłowej wraz z dzierżawą urządzenia Część I - Materiały do biopsji gruboigłowej Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Igła do biopsyjna do biopsji gruboigłowej min. trzy rozmiary o średnicy 7G, 10G, 12G 2. Znacznik tkanki gruczołu sutkowego x 3. Zbiornik jednorazowy uzupełniający do biopsji mammotomicznych x 4. Zestaw jednorazowy uzupełniający do biopsji mammotomicznych x 5. Przyrząd do biopsji do wykonywania biopsji gruboigłowej przeznaczonym do jednokrotnego użycia. 14G Część II - Dzierżawa urządzenia do biopsji gruboigłowej Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Igła mammotomiczna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 7 - Igła mammotomiczna Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Igła biopsyjna USG 13G Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Akcesoria do systemów ssących i drenażu
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 8 - Akcesoria do systemów ssących i drenażu Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Wkład workowy jednorazowego użytku pojemność 1000ml 2. Wkład workowy jednorazowego użytku pojemność 2000ml 3. Kanister pojemność 1000ml 4. pojemność 2000ml 5. Mocownik szynowy 6. Łącznik zwężany 7. Żel poj. 2 kg 8. Zestaw do odsysania złożony z wkładu workowego 1000 ml i drenu łączącego pojemność wkładu workowego 1000ml 9. Zestaw do odsysania złożony z wkładu workowego 2000 ml i drenu łączącego pojemność wkładu workowego 2000ml 10. Uchwyt do mocowania drenów na szynie x 11. Zawór x 12. Stapler do zszycia skóry 13. Zestawy drenażowe do klatki piersiowej x 14. Worek wymienny na wydzielinę do zestawu drenażowego z poz. 2 x 15. Zestaw drenażowy do klatki piersiowej dla noworodków x 16. Dren łączący do kontrolowanego odsysania średnica 6 mm dł 200 cm Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9- Akcesoria do zespoleń jelitowych (staplery liniowe, okrężne) i endostaplery
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 9- Akcesoria do zespoleń jelitowych (staplery liniowe, okrężne) i endostaplery Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Stapler liniowy poprzeczny do zespoleń jelitowych 60 mm 2. Ładunek do staplera liniowego poprzeczny do zespoleń jelitowych 60 mm 3. Stapler okrężny do zespoleń jelitowych 21 mm, 25 mm, 28 mm, 31 mm 4. Stapler liniowy tnący do zespoleń jelitowych 60 mm, 80 mm 5. Ładunek do stapera z poz.4 60 mm, 80 mm 6. Endostapler do zespoleń jelitowych 340mm 7. Ładunek do endostapera z poz.1 60 mm 8. Ładunek do endostapera z poz.1 60 mm 9. Ładunek do endostapera z poz.1 radialny Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Akcesoria na blok operacyjny (ostrza, torebki, przyrządy, kaniule, worki stomijne)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 12 - Akcesoria na blok operacyjny (ostrza, torebki, przyrządy, kaniule, worki stomijne) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Zestaw do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego x 2. Zestaw do toalety jamy ustnej x 3. Sterylny jednorazowy uchwyt na noże chirurgiczne x 4. Worek do liczenia gazików x 5. Zestaw do liczenia igieł i utylizacji ostrzy x 6. Ostrza wymienne do skalpeli Nr 10 7. Nr 11 8. Nr 15 9. Nr 20 10. Ostrza chirurgiczne z trzonkiem Nr 10 11. Nr 11 12. Nr 15 13. Nr 20 14. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych 15. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych 16. Łącznik bezigłowy kompatybilny z końcówką luer i luer lock 17. Worki stomijne jednoczęściowe przeźroczyste x 18. Worki stomijne jednoczęściowe beżowe x 19. Worek urostomijny z kranikiem x Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Akcesoria do tracheostomii przezskórnej oraz punkcji opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 18 - Akcesoria do tracheostomii przezskórnej oraz punkcji opłucnej Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Zestaw do tracheostomii przezskórnej 7,0 mm 2. Zestaw do tracheostomii przezskórnej 8,0 mm 3. Zestaw do tracheostomii przezskórnej 7,0 mm PEAN 4. Zestaw do tracheostomii przezskórnej 9,0 mm 5. Zestaw do punkcji jam ciała z bezpieczną igłą Veressa CH 12 6. Worek zbiorczy do zestawu z poz. nr 5 x 7. Rurka tracheostomijna z odsysaniem znad mankietu 8 8. 8,5 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (cewniki, filtry)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 23 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (cewniki, filtry) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Cewnik Foleya silikonowany, dwudrożny CH 6 2. CH 8 3. CH 10 4. Cewnik Foleya dwudrożny z balonikiem CH 12 5. CH 14 6. CH 16 7. CH 18 8. CH 20 9. CH 22 10. Cewnik Foleya dwudrożny z balonikiem CH 14, 16 i 18 do wyboru 11. CH 20 12. CH 22 13. Cewnik dla wcześniaków, noworodków, niemowląt i dzieci do przewlekłego dostępu żylnego 2 Fr/24 G 30 cm 14. 2 Fr/24 G 15 cm 15. Cewnik do karmienia noworodków przez nos, CH 4 16. CH 5 17. CH 6 18. CH 8 19. CH 10 20. Cewnik do kontrolowanego odsysania górnych dróg oddechowych, długość 35 cm CH 5 21. CH 6 22. CH 8 23. CH 10 24. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych CH 12 25. CH 14 26. CH 16 27. CH 18 28. CH 20 29. Cewnik do podawania tlenu przez nos 2,0 m -2,2 m 30. Cewnik do podawania tlenu przez nos - NOWORODKOWY 2,0 m - 2,1m 31. Cewnik do podawania tlenu przez nos - pediatryczny 2,0 m - 2,1m 32. Cewnik do żyły pępowinowej Fr 2,5 33. Cewnik do żyły pępowinowej F 3,5 34. Cewnik Nelaton długość 40 cm CH 4 35. CH 5 36. CH 6 37. CH 8 38. CH 10 39. CH 12 40. CH 14 41. CH 16 42. CH 18 43. Cewnik Pezzer CH 30 44. Cewnik Tieman długość 40 cm CH 10 45. CH 12 46. CH 14 47. CH 16 48. CH 18 49. Cewnik Dufour silikonowy, trójdrożny CH 20 50. CH 18 51. CH 22 52. Filtr do wkłucia centralnego dla noworodków do żywienia pozajelitowego 0,2 µm, 53. Filtr do wkłucia centralnego dla noworodków do żywienia pozajelitowego 1,2µm 54. Maska krtaniowa Nr 3 55. Nr 4 56. Nr 5 57. Łącznik uniwersalny miękki 58. Zestaw do pomiarU ciśnienia śródbrzusznego 59. Cewnik do odsysania w układziezamkniętym CH16 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24- Akcesoria do ginekologii (wzierniki, szczoteczki)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 24- Akcesoria do ginekologii (wzierniki, szczoteczki) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Wziernik ginekologiczny "S" średnica 20 mm, dł. całk. 110 mm "M" średnica 26 mm, dł. całk. 110 mm "L" średnica łyżki 30 mm, dł. całk. 110 mm 2. Szczoteczka do wykonywania próbek cytologicznych x 3. Aspirator do pobierania wymazu cytologicznego i bakteriologicznego z endometrium x 4. Utrwalacz do preparatów cytologicznych pojemność 150 ml 5. Sonda domaciczna 10 CH, 12 CH, 14 CH 6. Rozszerzacz dwustronny 3/4 mm lub 5/6 mm 7. Kulociąg prosty x 8. Aspirator do pobierania tkanki endometrium Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25- Akcesoria jednorazowego użytku do termometrów i otoskopów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 25- Akcesoria jednorazowego użytku do termometrów i otoskopów Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Kapturki ochronne do termometrów 2. Wziernik uszny do otoskopu ok.4 mm ok. 4 mm 3. Końcówka "A" do aspiratora "Katarek plus" 4. Wziernik uszny do otoskopu ok.2,5 mm ok. 2,5 mm Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26- Akcesoria do drenażu (prowadniki, zestaw drenażowy przeskórny)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 26- Akcesoria do drenażu (prowadniki, zestaw drenażowy przeskórny) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Prowadnik stalowy J 0,35 / 60 - 80 cm 2. Zestaw drenażowy przezskórny z cewnikiem 6F/25-26 cm 3. Zestaw drenażowy przezskórny z cewnikiem 9F/26 4. Zestaw drenażowy przezskórny z cewnikiem 12F/25-26 cm Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca i filtry do respiratora
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 29 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca i filtry do respiratora Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Czujnik do pomiaru rzutu serca x Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Akcesoria do pomiaru saturacji technologią Nellcor (czujniki)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 30 - Akcesoria do pomiaru saturacji technologią Nellcor (czujniki) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Czujnik steryny rozmiar <3 kg lub >30-40 kg masy pacjenta 2. Czujnik steryny dla dzieci dla dzieci o wadze 3 - 20 kg 3. Opaska do czujnika do pulsoksymetru Y dla noworodków x 4. Czujnik na palec dla dorosłych, dla dorosłych powyżej 30 kg 5. Czujnik na palec dla dorosłych końcówka miękka dla dorosłych powyżej 30 kg 6. Czujnik SPO2 dla dorosłych, klips dla dorosłych powyżej 30 kg 7. Czujnik SPO2 klips na ucho dla dorosłych powyżej 30 kg Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Akcesoria wspomagające karmienie niemowląt (nakładki, jednodniowe zestawy do odciągania)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 32 - Akcesoria wspomagające karmienie niemowląt (nakładki, jednodniowe zestawy do odciągania) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Torebka do przeprowadzenia dezynfekcji parowej w kuchence mikrofalowej x 2. Jednodniowy zestaw do zbiórki pokarmu x 3. Nakładki ochronne S, M, L 4. Butelki jednorazowe dla noworodków 150 ml x 5. Butelka do karmienia 80-100 ml x Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Elektrody do stymulacji TENS
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 33 - Elektrody do stymulacji TENS Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1 Elektrody 5 x 9 cm Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Akcesoria do urządzenia do wentylacji wcześniaków i noworodków (układ oddechowy, kaniule tlenowe, maseczki)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 36 - Akcesoria do urządzenia do wentylacji wcześniaków i noworodków (układ oddechowy, kaniule tlenowe, maseczki) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Jednorazowy układ oddechowy noworodkowy do nCPAP x 2. Czapeczka do mocowania układu pacjenta 000 - 9 3. Maseczka nCPAP S - XL 4. Komora nawilżacza z automatycznym dozowaniem x 5. Jednorazowy dren dla noworodka z zastawką PEEP x 6. Układ oddechowy noworodkowy jednorazowego użytku x 7. Obwód oddechowy pasywny x Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Akcesoria do resuscytacji i terapii oddechowej
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 39 - Akcesoria do resuscytacji i terapii oddechowej Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar 1. 2. 3. 1. Resuscytator dla jednego pacjenta I 800 - 1100ml objętości jednostki resuscytatora 2. Resuscytator dla jednego pacjenta II 450ml objętości jednostki resuscytatora 3. Obwód oddechowy do wentylacji nieinwazyjnej z maską x Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Medumat)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 41 - Akcesoria wspomagające oddychanie (do respiratora Medumat) Lp. Przedmiot zamówienia 1. 2. 2. Jednorazowy układ oddechowy dla dorosłych do respiratora Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Zestawy do podawania diet dojelitowych wraz z dzierżawą pomp
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 45 - Zestawy do podawania diet dojelitowych wraz z dzierżawą pomp Lp. Przedmiot zamówienia 1. 2. 1 Zestaw do podawania diet dojelitowych przez pompę opisaną poniżej uniwersalny do opakowań typu worek lub butelka Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 42- Akcesoria wspomagające oddychanie (filtry, przedłużacze, obwody oddechowe)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Pakiet nr 42- Akcesoria wspomagające oddychanie (filtry, przedłużacze, obwody oddechowe) Lp. Przedmiot zamówienia 1. 2. 1. Filtry antybakteryjne i antywirusowe, mechaniczne, z harmonijkową membraną filtrującą 2. Filtry antybakteryjne i antywirusowe, mechaniczne 3. Filtr oddechowy dla noworodka 4. Urządzenie oddechowe HME sztuczny nos dla pacjentów po tracheostomii 5. Obwód anestezjologiczny z workiem 6. Jednorazowy obwód oddechowy dla dorosłych do respiratora 7. Zestaw do nebulizacji dla dorosłych z pojemnikiem na lek oraz łącznikiem T 8. Łącznik rozciągliwy ze złączem kątowym podwójnie obrotowym 9. Filtry mechaniczne z łącznikiem 10. Filtry mechaniczne z łącznikiem Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 42