2. Verfahren
Verfahren
Titel: J021-DCO_Schoonmaak-5
Beschreibung: DCO is een verzameling van publiekrechtelijke instellingen op het gebied van onderwijs, cultuur en wetenschappen in Zuid-West Nederland. De complexe inkooptrajecten voert het inkoopnetwerk uit voor deze instellingen om zo aanbestedingskosten te delen en volume, inkoop- en materiekennis te bundelen waardoor inkoop- en efficiencyvoordelen kunnen worden behaald. Daarnaast bevordert het inkoopnetwerk onder meer de ontwikkeling van de expertise van de leden, het professionaliseren van inkoop- en aanbestedingstrajecten en het verbeteren van inkoopcontracten. Op dit moment zijn 14 instellingen aangesloten bij het DCO Inkoopnetwerk. Per aanbesteding kunnen instellingen inschrijven wanneer zij wensen deel te nemen aan de betreffende aanbesteding. Deze participerende instellingen worden ‘deelnemende instellingen’ genoemd. Het aantal deelnemende instellingen kan dus per aanbesteding verschillen. Aan deze aanbesteding, waar de deelnemende instellingen het doel hebben elk een overeenkomst te sluiten met een partij voor het schoonmaakonderhoud van de betreffende gebouwen, doen de volgende instellingen mee: Calvijn College Christelijke Scholengemeenschap Walcheren (CSW) HZ University of Applied Sciences Mondia Scholengroep RSG 't Rijks Scalda
Interne Kennung: T138277 J021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1-J021-Calvijn College-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: Het Calvijn College is een reformatorische scholengemeenschap in Zeeland met een breed onderwijsaanbod (van pro tot gymnasium), zeven locaties en ruim drieduizend leerlingen. Voor onze school is de christelijke identiteit van groot belang. Daarnaast focussen we sterk op kwaliteit, wat tot uiting komt in hoge scores in schoolprestatieonderzoeken en het predicaat ‘Excellente School’ voor diverse afdelingen. Verder is leerlingenzorg een speerpunt. De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve van het Calvijn College. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0002
Titel: P2-J021-CSW-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: CSW Toorop Talent College is een kleine VMBO school (niveau basis/kader 1 t/m 4). Naast theorievakken is er heel veel ruimte voor praktische vakken. Er wordt een groot aantal keuzevakken aangeboden in leerjaar 2 t/m 4. Toorop biedt de profielen Z&W, D&P en PIE aan. CSW Bestevaêr is een kleine vo-school in Vlissingen met een brede onderbouw (bk t/m havo) en een mavo bovenbouw. Bestevaêr gaat in 21-22 beginnen met gepersonaliseerd onderwijs naar het model van Kunskapsskolan. Daarnaast volgen er zo’n 100 leerlingen vrijeschoolonderwijs in leerjaar 1 t/m 3 in heterogenen klassen mavo-havo-vwo. CSW Van de Perre is mavo/havo/vwo school met een TTO-afdeling (zowel in onderbouw als bovenbouw) De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve van het CSW. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0003
Titel: P3-J021-HZ-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: De HZ telt ruim 4800 studenten die bij ons niet alleen een vak leren, maar ook opgeleid worden tot ondernemende professionals. We vinden het belangrijk onze studenten tot hoogwaardig gekwalificeerde bachelors op te leiden, waarmee we talent ontwikkelen en behouden in de regio. Op de locatie Vlissingen zijn alle opleidingen op het gebied van HZ Business, Vitality & Hospitality en HZ Health, Education & Wellbeing te vinden. Ook zijn de opleidingen Chemie, Engineering, Logistics Engineering en Maritiem Officier op het gebied van HZ Technology, Water & Environment in Vlissingen te vinden. Op de locatie Middelburg is een deel van de opleidingen op het gebied van HZ Technology, Water & Environment te vinden: Bouwkunde, Civiele Techniek, HBO-ICT, River Delta Development (MSc), Technische Bedrijfskunde, Watermanagement/Aquatische Ecotechnologie en Watermanagement/Delta Management. Bij de Associate degrees Academie in Roosendaal worden de voltijd Associate degrees opleidingen verzorgd. De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve de HZ. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0004
Titel: P4-J021-Mondia Scholengroep-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: De Mondia Scholengroep gaat uit van de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs op Walcheren. De Mondia Scholengroep bestaat uit twee scholen: Nehalennia SSG in Middelburg (met de locaties Breeweg (HAVO en VWO) en Kruisweg (VMBO en MAVO)) met een breed aanbod van diverse opleidingen w.o. op de Breeweg tweetalig onderwijs en extra’s en het Scheldemond College (met de schoolgebouwen Sardijn (HAVO en VWO) en Wielingen (VMBO en MAVO) op het Weyevlietplein in Vlissingen ook met een breed bod aan opleidingen en extra’s en is tevens topsporttalentschool. De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve van de Mondia Scholengroep. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0005
Titel: P5-J021-RSG 't Rijks-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: Regionale Scholengemeenschap ‘t Rijks is een openbare school voor mavo, havo en vwo. In ons onderwijs leggen wij het accent op ieders talent. Wij creëren kansen voor elke leerling en elke professional om boven zichzelf uit te stijgen, zodat zij met plezier leren en werken in een goede school. Kinderen en collega’s leren doordat ze mogen dromen en uitgedaagd worden om boven zichzelf uit te stijgen en het vertrouwen krijgen nieuwe dingen te durven doen. Ons onderwijsaanbod biedt elke leerling en elke professional de kans om talenten te ontdekken en te ontwikkelen. We geven dit onderwijs vorm samen met onze maatschappelijke partners, in een omgeving die zich kenmerkt door regelmaat en ritme. Zo zorgen wij ervoor dat er met plezier kan worden geleerd en gewerkt aan ieders talent in een goed geregelde school. De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve van het RSG 't Rijks Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0006
Titel: P6-J021-Scalda Walcheren-DCO_Schoonmaak 5
Beschreibung: Scalda is een school voor middelbaar beroepsonderwijs (mbo) en volwasseneneducatie. Scalda verzorgt toegankelijk en veelzijdig onderwijs binnen 17 richtingen. Het onderwijs in de richting Sport, Bewegen en Dans wordt verzorgd door CIOS Zuidwest-Nederland en MBO DANS, het onderwijs in de richtingen Scheepvaart en Transport & Logistiek door Maritiem en Logistiek College De Ruyter. Het onderwijs van Scalda is georganiseerd en gehuisvest op basis van kleinschaligheid. Het onderwijs wordt verzorgd door onderwijsteams die uitvoering geven aan enkele verwante opleidingen en aan de begeleiding van de studenten die deze opleidingen volgen. Wij leiden je zo op, dat je het in de maatschappij en in je beroep goed doet. We helpen jou het beste uit jezelf te halen en stimuleren je zelfs boven jezelf uit te stijgen: excellent te zijn. In een prettige, gestructureerde en mensgerichte leeromgeving helpen wij jou (verder) in jouw professionele én in je persoonlijke ontwikkeling. Zo streven we ernaar dat een steeds groter deel van onze opleidingen in onafhankelijke benchmarks beoordeeld wordt als behorend tot de beste van Nederland. De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud ten behoeve van het Scalda. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het gestelde in de aanbestedingsstukken. Het specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing maken optioneel onderdeel uit van deze Opdracht.
Los: LOT-0007
Titel: P7-J021-Scalda Zuid-Beveland-DCO_Schoonmaak 5
Los: LOT-0008
Titel: P8-J021-Scalda Zeeuws Vlaanderen-DCO_Schoonmaak 5