2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přírodě blízká protipovodňová opatření na řece Desné v úseku ř. km 12,088 – 14,231
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci protipovodňových opatření na řece Desné v km 12,088 - 14,231. Stavba je situována na území Olomouckého kraje na katastrálních územích obcí Rapotín a Vikýřovice. Jedná se o stavbu protipovodňových opatření v délce 2,143 km umístěných na obou březích řeky Desné včetně souvisejících stavebních prací.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45247220 Bau von Wehren, 45247230 Bau von Deichen, 45111100 Abbrucharbeiten, 45221110 Bau von Brücken, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PPO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45247220 Bau von Wehren, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 45247230 Bau von Deichen, 45111100 Abbrucharbeiten, 45221110 Bau von Brücken, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen