See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sukcesywna specjalistycznych odczynników chemicznych do badań naukowych i zajęć dydaktycznych z zakresu biologii molekularnej i hodowli komórkowej na potrzeby jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna specjalistycznych odczynników chemicznych do badań naukowych i zajęć dydaktycznych z zakresu biologii molekularnej i hodowli komórkowej na potrzeby jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp i art. 101 ust. 4 Pzp, jednakże podane przez Zamawiającego wymagania oraz parametry techniczne, normy określające przedmiot zamówienia są warunkami minimalnymi, których spełniania Zamawiający będzie oczekiwał. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowany przez niego produkt spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W przypadku zaoferowania przez wykonawcę produktu o parametrach i właściwościach równoważnych, wykonawca zobowiązany jest do wykazania poprzez dostarczenie do upływu terminu składania ofert kart charakterystyki i specyfikacji technicznej oferowanego produktu potwierdzającego, że: a) oferowany przez niego produkt spełnia wymagania określone przez zamawiającego, w szczególności, że jest on tożsamy pod względem charakterystyki analitycznej, b) oferowany przez niego produkt spełnia wymagania pozwalające na kontynuację badań naukowych prowadzonych przez zamawiającego, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności (procedur), w tym np. kalibracji urządzeń, c) użycie zaoferowanego produktu o parametrach/właściwościach równoważnych, nie wiąże się z koniecznością nabycia dodatkowych produktów i innych materiałów zużywalnych. 4. Ocena spełniania równoważności pomiędzy produktem wyspecyfikowanym przez zamawiającego a oferowanym przez wykonawcę, nastąpi na podstawie dostarczonych dokumentów wskazanych w Rozdziale VII SWZ.
Interne Kennung: 153/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001