404933-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diagnostika – Dynamický nákupní systém na dodávky diagnostik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky diagnostik
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky diagnostik určených pro použití v laboratorních provozech zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Součástí dodávek bude i doprava na místa určení, balné, pojištění, celní a daňové poplatky. Jako součást dodávek diagnostik může zadavatel požadovat i bezplatnou výpůjčku zařízení k požadovaným diagnostikám a případný související spotřební materiál. Případný požadavek zadavatele na dodávku diagnostik včetně bezplatné výpůjčky zařízení a případného souvisejícího spotřebního materiálu bude vždy zadavatelem specifikován v jednotlivých výzvách k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung9105-2020
Interne KennungDNS 2/2020
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0001
TitelStanovení protilátek proti VZV v séru nebo plasmě metodou ELISA - IgG, IgM, IgA, Avidita a intrahekální syntéza IgG, 2026
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné opakující se dodávky laboratorních diagnostických souprav umožňujících stanovení protilátek IgG, IgM, IgA, avidity a intrathekální syntézy (zkr. IS) protilátek IgG proti VZV v séru nebo plasmě a likvoru metodou ELISA (dále také „zboží“) v objemu dle provozních potřeb zadavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, pojištění v rámci dopravy do místa plnění, celní, daňové a případné další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejné zakázky.
Interne KennungZU/11897/2026