See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa rezerwacji, sprzedaż i sukcesywna, terminowa dostawa międzynarodowych biletów lotniczych wraz z bagażem dodatkowym oraz przewozem broni dla jednostek wojskowych MON będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu”
Beschreibung: „Usługa rezerwacji, sprzedaż i sukcesywna, terminowa dostawa międzynarodowych biletów lotniczych wraz z bagażem dodatkowym oraz przewozem broni dla jednostek wojskowych MON będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu”
Interne Kennung: ZP/59/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1