2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP VAN VOEDINGSWAREN VOOR DE KEUKEN EN ASSISTENTIE KEUKENBEHEER
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft een opdracht van leveringen voor de aankoop van voedingswaren en assistentie keukenbeheer: het ter beschikking stellen van een netwerk van kwalitatieve leveranciers van levensmiddelen en het bekomen van competitieve prijzen via centrale inkoop en het bieden van ondersteunende diensten en tools ter verbetering van het keukenbeheer van De Dennen
Interne Kennung: DDSC_2026_01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DDSC_2026_01 - 1
Beschreibung: AANKOOP VAN VOEDINGSWAREN VOOR DE KEUKEN EN ASSISTENTIE KEUKENBEHEER
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel